تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران | بدون خرابی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران به کمک سرویس کاران با تجربه سایت تاسیسات سرویس در تمام مناطق تهران بزرگ و استان البرز ( کرج ) انجام می شود. خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در غرب تهران به صورت شبانه روزی انجام می شود.

این دستگاه نشت یابی کمک بزرگی در جهت تشخیص محل دقیق نشت آب به شما می کند. وجود نشتی سبب ایجاد نم و رطوبت در دیوارها و سقف ساختمان می گردد که خسارت و هزینه بسیاری برای شما در پی دارد اما با تشخیص به موقع و دقیق می توانید میزان خسارت را به حداقل برسانید.

ضمانت خدمات سایت تاسیسات سرویس در تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران

هدف از تشکیل مجموعه تاسیسات سرویس ارائه خخدمات سریع و دسترسی راحت مردم برای هرگونه مشکل و نیاز در انواع خدمات تاسیسات ساختمانی در کل شهر تهران و البرز می باشد.

برای دسترسی راحت مردم و آسوده خاطر بودن همشهریان چه موقع دریافت خدمات و چه بعد از ارائه خدمات و پایان آن با دریافت نظر نهایی شما کار به پایان می رسد.

بعد از پایان کار نیز هر وقت احساس کردید که مشکلی پیش آمده می توانید دوباره با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست نیرو برای تعمیرات را انجام دهید. خدمات دوباره ما رایگان خواهد بود.

اگر بعد از تعمیرات توسط سرویس کاران تاسیسات سرویس مشکل رفع نشد, تیم ما به صورت رایگان و جدا از سایر مشتریان در خدمات دهی با اعزام سرویس کار در سریع ترین زمان مشکل شما را رفع خواهد کرد.

یکی از اهداف و اصول کاری ما ارائه بهترین نوع خدمات به مشتریان قبلی سایت می باشد. ما بخش ویژه ای را برای مشتریان قبلی خود در نظر گرفته ایم.

تیم متخصص ما تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران را به صورت تضمینی بدون تخریب و خرابی و آسیب رساندن به نمای ظاهری ساختمان با بهترین دستگاه‌های نشت یاب انجام می دهند.

بنابراین برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و اطلاع از هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با ما تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه‌های فوق‌ پیشرفته تخصص ماست.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه‌ها

اگر مبلغ قبض آب زیاد آمده ، اگر منزل شما نم و رطوبت دارد، اگر از سقف و دیوار آب چکه می‌کند . اگر بوی رطوبت آزارتان می‌دهد نگران نباشید.
ما هم عیب را شناسایی می کنیم هم آن را برطرف می‌کنیم و مثل روز اول به شما تحویل می‌دهیم.

چرا مردم به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران و تمام مناطق تهران نیاز دارند؟

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

تشخیص تر‌کیدگی لوله امروزه‌ یک حرفه تخصصی محسوب می‌شود، باتوجه به پایین بودن کیفیت ساخت‌ و ساز و فعالیت اشخاص فاقد‌ صلاحیت به عنوان لوله‌کش و ناظر ‌تاسیساتی در زمینه ساختمان‌سازی ، شاهد بروز‌ مشکلاتی همچون‌ ترکیدگی لوله‌ به‌ صورت مدام حتی در ساختمان‌های نوساز هستیم.

تاسیسات سرویس از دیرباز تاکنون در زمینه‌ی تشخیص ترکیدگی لوله فعالیت داشته‌ و‌ امروز با در اختیار داشتن افراد حرفه‌ای و دستگاه ‌های فوق ‌پیشرفته تشخیص ترکیدگی لوله مدعی هستیم در سطح تهران بهترین سرویس ‌را ارائه می‌کنیم.

مزیت تشخیص بی نقص این است وقتی منشا ترکیدگی لوله دقیقا مشخص شود با کمترین هزینه و خرابی مشکل را می‌توان برطرف کرد اما این پایان سرویس‌دهی ما نیست.

مجموعه تاسیسات سرویس متخصص ترمیم لوله در کمترین فضا و حتی در بعضی موارد برطرف کردن مشکل بدون خرابی هست.

نقاط ضعف لوله‌های موجود در بازار بر اساس جنس

یکی از اشتباهاتی که بعضی لوله کش ها انجام می دهند و تاوان آن را باید صاحبان منازل پرداخت کنند, استفاده از لوله های ضعیف و یا بکار بردن اشتباه از لوله ها در جایی که نباید استفاده شود هست.

در اینجا به انواع لوله ها و مزیت و ویژگی هر کدام از آنها به صورت خلاصه اشاره خواهیم کرد:

لوله‌های گالوانیزه (آهنی): از مقاومت اولیه خوبی برخوردار هستند اما به مرور زمان دچار پوسیدگی می‌شوند و با مصالح ساختمانی همچون گچ و آهک واکنش می‌دهند.

لوله‌های پلاستیک: این لوله‌ها دچار پوسیدگی نمی‌شوند اما در برابر آب گرم مقاومت خوبی ندارند(مخصوصا اگه ساختمان دارای موتورخانه باشد)

لوله‌های پنج‌لایه: لوله های سوپرپایپ در حال حاضر بهترین گزینه می‌باشند فقط کار کردن با این نوع لوله نیازمند طی کردن دوره‌های آموزشی می‌باشد.
مقاومت در برابر حرارت و فشار زیاد آب و عدم زنگ زدگی – ماندگاری زیاد و حمل و نقل آسان در هنگام ساخت از مزایای این لوله می باشد.

این لوله بهترین نوع لوله ها می باشد و اکثر لوله کش ها و مجموعه های تاسیساتی از این نوع لوله در اکثر فضاهای تاسیسات استفاده می کنند.

چه زمانی احتمال ترکیدگی لوله زیاد است ؟

چه زمانی احتمال ترکیدگی لوله زیاد است ؟

اگر به موارد زیر برخورد کردید باید به سیستم لوله کشی خود شک کنید, چون ممکن است در آینده این مشکلات چند برابر باشد.

مبلغ قبض آب بیش از حد معمول باشد: شاید قبض برق این ماه شما دو برابر شده باشد علت آن را جویا شوید.
افت ناگهانی فشار آب: اصلا چرا فشار آب خانه کم شده است؟! نکند که لوله ترکیده باشد؟!
در هنگام سکوت شنیدن صدای چکه آب یا صدای غیر معمول: خیلی کم اتفاق می افتد که بتوانید این صدا را تشخیص دهید.
نم زدگی و افتادن کردن کچ دیوار یا سقف: چه اتفاق بدی!! باید خیلی سریع با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرم.
بوی نم و رطوبت: وای!!! حالا باید کل دیوار را خراب کنم تا ببینم کجا لوله ترکیده هست؟؟ اصلا نگران خرابی نباشید.
چکه آب از سقف و دیوار: اصلا خوب نیست که شبی مهمان باشد و یک سطل وسط خانه برای مهار قطره های آب از سقف خانه!!

چرا در مواجه با ترکیدگی لوله باید با ما تماس بگیرید ؟

چرا در مواجه با ترکیدگی لوله باید با ما تماس بگیرید ؟

به دلیل اینکه یک تشخیص کار حرفه ایی با کمترین هزینه و خرابی و با صرف کمترین زمان علت ترکیدگی و مختصات ترکیدگی را مشخص و مشکل را بر طرف میکند.

آیا هر شخص یا شرکتی که در زمینه ساختمان و تاسیسات فعالیت میکند صلاحیت فعالیت در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله را دارد؟

خیر ، تشخیص ترکیدگی لوله زیر مجموعه تاسیسات اما یک تخصص به حساب می آید و فرد باید سال ها در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه فعالیت داشته باشد تا به یک تشخیص کار متخصص بدل شود، با وجود پیش رفت روز افزون تکنولوژی اما همچنان تجربه از فاکتورهای بسیار مهم یک تشخیص کار حرفه ایی محسوب می شود.

نحوه انجام تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

در ایران دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله معمولا به صورت صوتی یافت می شود. به این صورت که با کمک امواج صوتی سعی در تشخیص محل ترکیدگی لوله آب می نمایند.

حرکت آب سبب ایجاد امواج صوتی می گردد بنابراین هنگامی که لوله ای دچار ترکیدگی شود ، آب با شدت زیاد از لوله خارج می گردد.

اما گاهی نیز نشتی در حد یک سوراخ ریز است و میزان آبی که از لوله نشت می کند بسیار کم می باشد اما مهم نیست که مقدار آب خارج شده از لوله چه میزان باشد با روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه هر چقدر که باشد قابل تشخیص است.

کارکرد دستگاه های صوتی

دستگاه های صوتی تا عمق حدود ۴۰ سانتی متر را تشخیص می دهند . بنابراین نباید از این دستگاه‌ها انتظار تشخیص ترکیدگی لوله در اعماق بیشتر از ۴۰ سانتی متر را داشت مگر اینکه میزان نشت لوله قابل توجه باشد و صوتی که ایجاد کرده از اعماق با دستگاه قابل تشخیص باشد.

بنابراین این دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله برای یافتن محل نشت آب در ساختمان و یافتن محل نشت آب در آپارتمان مناسب می باشد.

مجموعه تاسیسات سرویس با دستگاه های پیشرفته تشخیص ترکیدگی لوله

مجموعه تاسیسات سرویس با دستگاه های پیشرفته تشخیص ترکیدگی لوله

نگران عمق بیشتر نباشید ما با داشتن بهترین دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله حتی در عمق بیش از ۴۰سانت هم هرگونه ترکیدگی را تشخیص خواهیم داد.

اگر در ساختمان شما از مصالح گران قیمت استفاده شده است بهتر است پیش از تخریب ساختمان ، محل نشت لوله آب را با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام داده و سپس اقدام به خرابی همان نقطه نمایید.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، محل ترکیدگی را با دقت کمتر از ۱۰ سانتی متر نشان می دهد. این یک مزیت بسیار ویژه در این نوع دستگاه ها می باشد.

دلیل نشت آب از لوله های ساختمان

در این قسمت به دلایل مهم ترکیدگی و نشت لوله ها می پردازیم. بهتر است که این موارد را یاد بگیرید تا در مواقعی نیاز شد از این اطلاعات استفاده کنید:

  • قرار گرفتن لوله های فلزی در خاک آهکی ، خاک مرطوب یا محلی که سبب خوردگی لوله فلزی شده و باعث ترکیدگی لوله می شود که می‌توان با تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله با دستگاه فورا در جهت تعمیر آن اقدام نمود.
  • قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس در کنار هم که سبب واکنش شیمیایی ، خوردگی لوله ها و سپس ترکیدگی لوله می گردد که یکی از دلایل ترکیدگی لوله در آپارتمان ها همین قضیه است.
  • حدیده کردن بیش از اندازه لوله فلزی توسط لوله کش سبب شده هنگام بالا رفتن فشار آب لوله های ساختمان نشتی آب پیدا کنند که متخصصان ما سریعا جهت تشخیص نشتی لوله با دستگاه اقدام کرده و مشکل نشت آب را حل میکنند.
  • انقباض و انبساط لوله های فلزی آب گرم به خصوص در اتصالات لوله شوفاژ که سبب شل شدن اتصالات می شود.
  • افزایش ناگهانی فشار آب در لوله ها به خصوص در شب که مصرف شهری آب کم شده و فشار عمومی لوله آب افزایش پیدا می کند.

زمان لازم برای اقدام به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

☑ اگر مبلغ قبض شما از مصرفتان خیلی بیشتر بود.
☑ اگر از دیوار ساختمان خود بوی نم و رطوبت احساس می‌کنید.
☑ اگر بر روی دیوار ساختمان لکه‌های نم‌زدگی مشاهده می‌کنید.
☑ اگر افت فشار آب را در ساختمان احساس می‌کنید.

در تمام این موارد باید خیلی سریع با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و علت خرابی را جویا شوید. پشتیبان ما بعد از هماهنگی با شما خیلی سریع نزدیکترین سرویس کار را برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران اعزام خواهند کرد.

سایت تاسیسات سرویس برای ارائه خدمات لوله کشی آب ساختمان و انجام هرگونه خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران و همچنین کل تهران و البرز و همچنین انجام هرگونه خدمات تاسیساتی که در سایت که به آنها در بخش خدمات اشاره شده هست, آماده عقد قرارداد با انواع ساختمان ها و مجتمع های اداری – مسکونی – تجاری و تفریحی می باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn

باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − دو =