تعمیر یخچال فریزر در محل و منزل با تعمیرکار یخچال

تعمیر یخچال فریزر در محل و منزل با تعمیرکار یخچال

تعمیر یخچال فریزر در محل و منزل با تعمیرکار یخچال

تعمیر یخچال فریزر و تعمیر انواع یخچال یکی دیگر از خدمات مهم تاسیسات سرویس با کمک تعمیرکار یخچال متخصص در تمام نقاط تهران با بیش از ۳۰ سال تجربه کار فنی در امور تعمیر یخچال می باشد.

یکی از مهم ترین مشکلاتی که در اکثر خانوارها وجود دارد مشکلات مربوط به تعمیر یخچال فریزر و سرویس یخچال های نیم فریزر و معمولی می باشد.

با کمک تعمیرکار یخچال فنی سایت تاسیسات سرویس خیالتان از بابت برطرف شدن مشکلات مربوط به یخچال های فریزر و نیم فریزر و همچنین یخچال های قدیمی راحت باشد.

چرا باید از تعمیرکار یخچال تاسیسات سرویس استفاده کنید؟

متاسفانه خدمات پس از فروش یخچال و لوازم خانگی در ایران وضعیت مطلوبی ندارد و اکثر نمایندگی ها به دلیل عدم تجربه در تعمیر یخچال و فقط با کمی آشنایی در رابطه با تعمیرات یخچال اقدام به سرویس یخچال می کنند.

این نوع خدمات دهی ضعیف باعث شده است که مردم بیشتر به سمت تعمیرکاران یخچالی بروند که جدا از نمایندگی کار می کنند. مشکل دیگر هم عدم اعتماد به شخص تعمیرکار می باشد.

زیرا این تعمیرکاران به هیچ وجه ضمانت انجام کاری ندارند و ممکن است که بعد از تعمیر یخچال دوباره وضعیت به حالت قبل برگردد.

در این مواقع حتی اگر با تعمیرکار یخچال و لوازم خانگی تماس هم بگیرید شاید جواب تلفن شما را ندهد و یا می گوید که باید با نمایندگی آن تماس بگیرید, چون هیچ گونه ضمانتی برای کیفیت کار انجام شده ندارند.

تعمیر یخچال توسط گروه ما

تعمیر یخچال توسط گروه ما

تعمیرکار یخچال فریزر ما برای تعمیر انواع یخچال ها آماده خدمت رسانی می باشند, لذا اگر کار تعمیر یخچال منزل شما را انجام دهند بعد از پایان کار ما ضمانت می دهیم که هرگونه مشکلی بعد از پایان تعمیر اتفاق بیفتد ما پاسخگو خواهیم بود و برای بازدید مجدد خیلی سریع نیرو را اعزام خواهیم کرد.

مشکل بعدی در نوع تعمیرکاران خواهد بود, خیلی از تعمیرکاران یخچال امروزی به جای تعمیر فقط به شما می گویند که باید قطعه را عوض کنید, که مردم به آنها تعویض کار می گویند نه تعمیرکار.

اما در مورد گروه ما در ابتدا برآورد می کنیم که آیا بهتر است تعویض شود و یا بهتر است که تعمیر شود.

البته بعضی مواقع نیاز به تعویض هم هست, چون ممکن هست که خرابی به حدی باشد که با تعمیر دوباره نیز مشکل آن کامل رفع نشود.

مطمئن باشید خدمات ما در مورد تعمیرات یخچال فریزر دارای بهترین ضمانت و کیفیت خواهد بود. زیرا معتقدیم که جلب رضایت یک مشتری بیشترین تاثیر در پیشرفت کسب و کار ما خواهد داشت.

مزیت های دریافت خدمات از سایت تاسیسات سرویس:

 • • داشتن تعمیرکاران یخچال با تجربه بالای ۳۰ سال
 • • ارائه خدمات در هر نقطه از تهران
 • • داشتن بیش از ۲۰۰ سرویس کار فعال
 • • مشاوره رایگان برای تعمیرات یخچال و هر نوع سوالی
 • • ارائه بهترین کیفیت در کمترین زمان
 • • انجام نظافت و رعایت بهداشت بعد از پایان کار
 • • اعزام تعمیرکار یخچال در کمتر از نیم ساعت برای اولین بار در تهران
 • • ارائه به صرفه ترین هزینه برای جلب رضایت همشهریان عزیز
 • • استفاده و مشاوره بهترین نوع قطعات اورجینال در صورت تعویض
 • • ضمانت کاری ۱۰۰ روز بعد از پایان کار و در صورت نیاز تعمیر بدون هزینه
 • • خوش اخلاقی و تعهد بالای تعمیرکاران یخچال ما که باعث تشکر مشتریان از خدمات ما شده است

خدمات مهم در تعمیر یخچال فریزر و معمولی و نیم فریزر

خدمات مهم در تعمیر یخچال فریزر و معمولی و نیم فریزر

در این قسمت به مهم ترین نوع خدمات در تعمیرات یخچال های مختلف اشاره خواهیم کرد:

۱ تعمیر یخ ساز انواع یخچال های ساید بای ساید
۲ رفع مشکلات لوله کشی آب یخچال ها
۳ تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب یخچال
۴ تعویض پلاستیک دور درب مخصوص
۵ تعویض و نصب انواع ترموستات های بخچال و فریزر
۶ تعویض یا تعمیر شیر برقی یخچال و انواع فریزر
۷ رفع خرابی و تعویض موتور شارژ گاز فریزر ساید بای ساید
۸ تست برق ورودی برای مشکل عدم خنک شدن
۹ تشخیص سالم بودن ترموستات جهت مشکل خنک نبودن یخچال
۱۰ تعمیر و تعویض مادربرد بعد از تست موتور
۱۱ تعویض و نصب تایمر به همراه ترمو دیسک
۱۲ شستشوی لوله های رفت و برگشت برای تست نهایی
۱۳ تعمیر و تعویض انواع سنسور – ترمو فیوز در فریزر ساید بای ساید

بهترین روش ها برای عیب یابی یخچال و تعمیرات یخچال و فریزر

بهترین روش ها برای عیب یابی یخچال و تعمیرات یخچال و فریزر

در قسمت بالا به مواردی اشاره کردیم که تعویض یا تعمیر آن مشکلات یخچال و فریزر کاملا برطرف می شود. اما نکته مهم تر این هست که چار باید این اتفاقات بیفتد و به چه شکل این اتفاقات رخ می دهد؟

تعمیر یخچال در انواع برندهای زیر در مجموعه تاسیسات سرویس توسط تعمیرکار سیار یخچال

مجموعه ما با کمک تعمیرکار یخچال سیار که به تمام تهران اعزام می شوند آماده تعمیرات انواع یخچال ها در برندهای مختلف می باشند. هر گونه خرابی و مشکلی حتی نیاز به سرویس یخچال داشتید می توانید از مجموعه ما برای رفع خرابی مشکلات یخچال کمک بگیرید.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تمامی یخچال های ساخت شرکت جنرال الکتریک توسط تیم تعمیرکار ما با بهترین کیفیت و کمترین هزینه با کمک بهترین دستگاه ها و قطعات رسیدگی می شود.

تعمیر یخچال ال جی

یخچال های شرکت ال جی که در بازار بسیار مورد قبول مردم نیز هستند از جمله برندهایی هستند که می توانیم برای رفع خرابی آنها بهترین خدمات را انجام می دهیم.

تعمیر موتور یخچال

همچنین اگر موتور یخچال شما خراب شده باشد در ابتدا ما بررسی می کنیم که مشکل از کجاست؟! بعد از آن بررسی می کنیم که آیا می شود آن را تعمیر کرد یا نه؟! در صورت نیاز به تعویض, پیشنهاد بهترین قطعات و موتور یخچال فریزر را به شما خواهیم داد.

تعمیر فریزر پارس

اگر احساس کردید که نمایندگی های شرکت های مختلف قادر به پاسخ گویی نیاز شما نیستند و نمی توانند کار تشخیص و تعمیر یخچال فریزر را انجام دهند می توانید روی ما حساب ویژه ای باز کنید.

تعمیرات یخچال در منزل و محل کار

تعمیرات یخچال در منزل و محل کار

یکی از مهم ترین نوع خدمات دهی فوری نوعی از خدمات دهی در محل و منزل شما می باشد. سایت تاسیسات سرویس مفتخر است که به عنوان بهترین سایت در زمینه تعمیرات یخچال در منزل و محل کار شما در کمترین زمان خدمت رسانی کند.

ما با داشتن بیش از ۲۰۰ تعمیر کار سیار یخچال در سرتاسر شهر تهران و کرج می توانیم بهترین و سریع ترین خدمات را برای شما با ضمانت در پایان کار انجام دهیم.

تعمیر یخچال در کرج

همچنین با افزایش درخواست های تعداد بالایی از مردم استان البرز و کرج ما خدمات تعمیرات یخچال فریزر را در این استان متاسفانه نمی توانیم برای مردم عزیز کرج در دستور کار خود قرار دهیم. هدف ما خدمات سریع می باشد. به همین علت فقط می توانیم به مناطق مختلف تهران کسی نیروی کار تعمیر یخچال را اعزام کنیم.

تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ نیز توسط تیم ما انجام خواهد شد. البته یخچال های سامسونگ از جمله یخچال های خوب در نوع خود هستند و شرکت سامسونگ همیشه در ارائه بهترین خدمات و کیفیت بالا مشهور هست.

تعمیر یخچال پارس

از جمله یخچال های قدیمی ایرانی که هنوز توانسته همراه با برندهای بزرگ در داخل ایران تولیدات خود را ادامه بدهد شرکت پارس می باشد. اگر در مورد انواع لوازم خانگی و تعمیر یخچال پارس مشکل داشتید می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

چگونه می شود متوجه شد که علت خرابی برای چه قسمتی از یخچال و فریز هست؟!

خدمات در محل یخچال

اصولا تا موقعی که تعمیرکاران یخچال لوازم خانگی برای بازدید از علت خرابی یخچال حضور نیابند نمی توان متوجه خرابی دقیق یخچال شد. اما !! آیا اگر این مشکلات را بدانیم می توانیم برای رفع آن مشکل و یا جلوگیری از خرابی یخچال کارهایی را خودمان انجام دهیم؟!

در این قسمت به نکاتی خواهیم پرداخت که با آموزش دیدن آنها و دقت در آنها متوجه خیلی از خرابی های یخچال خواهید شد و می توانید برای جلوگیری از خرابی بیشتر یا خودتان دست بکار شوید و یا با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

مشکلات زیادی می تواند باعث خرابی یخچال شود از جمله عدم خنک کردن مواد غذایی در یخچال یا یخ بستن فریزر یا روشن نشدن و بد روشن شدن یخچال یا خرابی قسمت کامپیوتر آن و روشن نشدن چراغ های آن و مواردی از قبیل این مشکلات می تواند برای هر کسی رخ دهد.

در این قسمت خیلی منظم و به ترتیب برای شناسایی مشکل یخچال و فریزر اقدام می کنیم, قدم به قدم مراحل را تست کنید تا بتوانید متوجه خرابی شوید و اگر نتوانستید پیشنهاد می کنیم که حتما با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

مرحله اول از شناسایی مشکلات یخچال

مرحله اول از شناسایی مشکلات یخچال

۱- در اولین کار باید دقت کنید که دو شاخه یخچال به پریز برق وصل باشد. ممکن است که قسمتی از سیم کشی یخچال لخت شده باشد و یا بخاطر جابجایی یخچال و کشیده شدن سیم اتصالاتی در سیم کشی روی داده باشد.

هم چنین ممکن است که از یک سیم دیگری برای اتصال بین دو شاخه یخچال و پریز برق استفاده کرده باشید. بهتر است آن را جدا کنید و خود دو شاخه را به پریز وصل نمایید تا ببینید که مشکل از سیم کشی یا دو شاخه نباشد.

در اینگونه مواقع بهتر است که مواظب باشید تا بخاطر اتصالات سیم کشی دچار برق گرفتگی نشوید.

۲- اگر دیدید که با انجام کارهای بالا باز هم یخچال خاموش بود سعی کنید که دو شاخه یخچال را به پریز دیگری بزنید و همین طور دو شاخه دیگری را به پریز مربوط به یخچال وصل کنید تا ببینید که مشکل از پریز برق نباشد.

این مراحل برای مشکل خاموشی یخچال در ابتدا بود. مراحل و شماره های بعد را هم به دقت مطالعه کنید تا شاید مشکل شما در مراحل بعدی رفع شود.

۳- گاهی اوقات پیش می آید که یخچال با خاموش و روشن شدن بعد از ۱ ساعت دوباره مشکلش حل می شود و روشن می شود. پس اگر دیدید که یخچال و فریزر شما خاموش شده است به مدت یک ساعت یا کمتر برق آن را بکشید تا یخچال کمی استراحت کند.

سپس بعد از این مدت دوباره دو شاخه را به پریز وصل کنید و ببینید که آیا روشن می شود یا اینکه همچنان خاموش هست؟!

بسیار برای مشتریان ما پیش آمده که بخاطر همین موضوعات معمولی و عدم دانستن این نکات یا مجبور به صرف هزینه های زیاد شده اند و یا افراد تعمیرکار کم تجربه به جای اینکه اول این موارد را شناسایی کنند موارد دیگری مانند موتور و گاز و … را بررسی می کنند.

همین اشتباه در بررسی ها توسط این سرویس کاران باعث می شود که مشتری مجبور شود یا قطعاتی که خوب هستند را اشتباها عوض کنند و یا باعث می شوند که قطعات خوبی که هیچ مشکلی هم ندارند دچار خرابی شوند.

مرحله دوم شناسایی خرابی یخچال و فریزر توسط تعمیرکاران یخچال

مرحله دوم شناسایی خرابی یخچال و فریزر توسط تعمیرکاران یخچال

اگر بعد از تست مراحل بالا متوجه شدید که یخچال مشکلی ندارد و روشن می شود باید برای بررسی مشکلات دیگر اقدامات زیر را به ترتیبی که شاره خواهیم کرد بررسی کنید تا بتوانید به مشکل موردنظر خود پی ببرید:

۱- بررسی عقربه دماسنج: ممکن است که کسی به عقربه یخچال دست زده باشد و آن را تغییر داده باشد در این صورت بهتر است که ببینید عقربه دماسنج بین ۳-۴ قرار دارد یا نه؟! اصولا دمای یخچال بین ۳-۴ و دمای فریزر باید بین ۱۵ -۱۸ درجه باشد.

نکته مهم: دقت کنید که اگر یخچال شما دارای ۲ نوع درجه باشد یک درجه برای یخچال و یک درجه برای فریزر, در این صورت باید هر ۲ درجه را کم یا زیاد کنید تا تاثیر هر کدام را در گرما و سرما بررسی کنید.

دقت کنید که آیا با کم و زیاد کردن درجه محیط یخچال گرم و یا سردتر می شود یا نه؟! اگر دیدید که کم و زیاد می شود پس مشکل از درجه نیست و یخچال شما از این لحاظ مشکلی ندارد.

۲- یکی از کارهایی که همیشه و هر چند ماه یکبار باید انجام دهید تمیز کردن قسمت پشت یخچال معروف یه کوئل یخچال هست. کار این دستگاه پخش کردن گرمای در قسمت های مختلف یخچال می باشد.

کار تمیز کردن را همیشه انجام دهید تا هیچگونه مشکلی در رابطه با کوئل کندانسور نداشته باشید.

۳- یکی از نکاتی که هنگام خرابی یخچال باید دقت کنید این هست که هر وقت به عملکرد آن شک کردید لوله تخلیه پشت آن را کنترل کنید تا مسدود نشده باشد.

مسدود بودن لوله تخلیه آب و یخ باعث می شود که اختلالاتی در یخچال شما به وجود بیاید. این اشکلات ریز می تواند براحتی به تمام قسمت های یخچال ضربه وارد کند.

۴- ممکن است یخ نبستن و سرد نشدن یخچال شما مربوط به عقربه دماسنج نباشد و مربوط به منافذی از یخچال باشد که راه فرار هوای سرد را باز کرده باشد و راه نفوذ هوای گرم را باز کرده باشد.

همچنین بیشتر منافذ مربوط به درب یخچال می باشد پس دقت کنید که پلاستیک درب شما خراب نشده باشد و یا مانعی بین درب و بخچال شما نباشد.

یکی از کارهایی که اکثر تعمیرکاران انجام می دهند بدین شکل هست که یک کاغذ خیلی نازک بین درب و یخچال قرار می دهند و با تست فواصل بین درب یخچال و خود یخچال اگر مشکلی بود آن را بررسی کنند.

مرحله سوم شناسایی خرابی یخچال

۱- در نواحی مرطوب کشور احتمال خرابی یخچال ها بیشتر هست زیرا رطوبت می تواند تاثیر بدی در یخچال بگذارد. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است دمای یخچال را کمی کاهش دهید تا بعد از یک روز یا ۲۴ ساعت بتوانید تاثیرات آن را مشاهده کنید.

۲- در قسمت قبل درباره کوئل کندانسور صحبت کردیم که می توانید با تمیز کردن آن باعث پخش گرما در بخش فریزر و عدم سرمای زیاد در آن خواهد شد.

اما برای اینکه بتوانید گرما را در قسمت یخچال کامل پخش کنید و از سرمای زیاد آن جلوگیری کنید باید کویل اواپراتور ررا بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

مرحله چهارم شناسایی خرابی یخچال و فریزر و سرویس یخچال

۱- اگر در موارد بالا دقت کرده باشید توضیح داده ایم که با رفع گرفتگی لوله تخلیه می توانید خیلی از مشکلات را حل کنید. کار دیگر این هست که مخزن تخلیه آب را هم باید بعد از پر شدن خالی کنید.

اگر مخزن تخلیه آب را خالی نکنید باید منتظر خیس شدن و نهایتا ریزش آب به سطح آشپزخانه باشید. چنانچه مشاهده کردید مخزن تخلیه پر نمی شود مطمئن باشید که لوله مسدود شده است. با فشار هوا به داخل لوله گرفتگی آن را برطرف کنید.

نکته مهم در خالی کردن مخزن تخلیه جدا کردن دو شاخه یخچال از پریز هست. حتما برق را قطع کنید.

۲- خیلی از مردم احساس می کنند که باید برای قرار دادن یخچال در آشپزخانه باید آن را کمی به سمت عقب متمایل دهند. اما این کار به هیچ وجه نباید توسط شما انجام شود.

زیرا انجام دادن اینکار بسیار اشتباه می باشد زیرا بدنه یخچال فریزر به طوری طراحی گردیده است که باید کاملا تراز و بدون کوچکترین شیب قرار گیرد.

۳- همیشه باید دقت کنید هنگامی که دستگاه شما با آب سروکار دارد و به برق متصل هست ابتدا آن را جدا کنید و سپس برای تعمیر آن اقدام کنید. مخصوصا موقعی که قرار هست فیلتر آب یخچال را تمیز کنید.

قرارگیری صحیح فیلتر آب یخچال فریزر باعث جلوگیری از نفوذ آب یخچال به بیرون می شود. سعی کنید هر چند ماه یکبار برای بررسی فیلتر آب یخچال و عدم گرفتگی آن اقدام کنید.

تعمیرگاه یخچال خوب است یا نه؟!

اگر نظر ما را بخواهید بهتر است که کار تعمیرات را در ابتدا در منزل انجام دهید و اگر نیاز به تعمیر در داخل تعمیرگاه یخچال بود برای آن اقدام کنید.

دقت کنید که بعضی از تعمیرکاران یخچال فریزر و نیم فریزر که عده کمی نیز هستند ( البته ما به هیچ وجه قصد بی احترامی به این قشر زحمتکش جامعه را نداریم ) برای اینکه بتوانند با طول دادن مدت تعمیر یخچال هزینه بیشتری از مشتری دریافت کنند, از مشتری درخواست می کنند که یخچال را به تعمیرگاه ببرند و در آنجا کار تعمیر یخچال و فریزر را انجام دهند.

سایت تاسیسات سرویس آماده انجام هرگونه تعمیر یخچال فریزر و لوازم خانگی توسط بهترنی و حرفه ای ترین تعمیرکاران یخچال در تهران به صورت سیار  در خدمت شما خواهیم بود.

Facebook
Twitter
LinkedIn

باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 2 =