سرویس کولر گازی و اسپیلت در تهران

سرویس کولر گازی و اسپیلت در تهران و البرز

سرویس کولر یکی از خدمات ما می باشد. سرویس انواع کولر آبی ، سرویس انواع کولر گازی ، سرویس انواع کولر اسپیلت ، تعمیر کولر گازی ،  تعمیر کولر اسپیلت خدمات ما در زمینه سرویس کولر می باشد.

لطفاٌ مطالب پایین را مطالعه بفرمایید.

سرویس کولر گازی

با شروع شدن فصل گرما همه افراد به این فکر میفتند که کولرهای خود را سرویس دهی کنند. چون چند ماهی این کولر استفاده نشده و باید کولرتان را خیلی سریع سرویس کنید.

بستگی به منطقه و آب و هوای جایی که زندگی می کنید دارد که اگر گرد و غبار و هوای آلوده در شهرتان زیاد است باید هر سال کولرتان را سرویس کنید و اگر آب و هوای نسبتا خوبی دارید می توانید هر دو سال یک بار کولرتان را سرویس کنید.

ولی در هر صورت باید حتما هر دوسال یک بار این کار را انجام دهید برای خودتان بهتر چون کولرتان عمر طولانی تری را سپری می کند و در هزینه برق منزلتان صرفه جویی هم می شود.

کیفیت خدمات افتخار ما است

با داشتن کارشناسان ماهر در شستشو و تعمیرات انواع کولرها و جابه جایی آن از بهترین و مدرن ترین ابزار امروزی در کمترین زمان ممکن به انجام کارهای شما می رسیم.

صرفه جویی در هزینه : این به شما مربوط است که چه موقع به ما خبر دهید ولی این را هم بدانید که نرخ ما از اتحادیه هم کمتر است.

انتخاب زمان با مشتری : زمان را مشتری تعیین می کند.

خدمات سریع: خدمات رسانی در کمترین زمان

گارانتی خدمات : ما به مشتری خود ضمانت کا خود را می دهیم و اگر مشتری دچار مشکل شد بدون گرفتن هزینه دوباره به صورت رایگان دوباره خدمت رسانی می کنیم.

شما می توانید برای شستشو و سرویس کولر های خود و…. به شماره های ثبت شده در سایت تاسیسات با ما ارتباط برقرار کنید.

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی از خدمات تخصصی ما می باشد. ما در این زمینه تجربه زیادی داشته و سرویس کاران مجربی داریم. جهت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک نمایید.


می توان گفت از کولر های گازی برای مناطق گرم و مرطوب استفاده می شود و کولر های آبی در مناطق خشک و معتدل استفاده می شود.

با شروع فصل زمستان تعمیر و سرویس کولر آبی و گازی کاری بسیار مهم است. در آخر فصل گرما که می خواهید کولرتان را برای ۶ ماه استراحت دهید همان موقع کولر آبی یا گازی را برای نگه داری و سالم ماندن باید سرویس دهی کرد.


به متخصصان برای سرویس کولر گازی اعتماد کنید:

مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریده اید. کارشناسان باتجربه ما سرویس کامل پنل خارجی و داخلی کولر گازی در تمام برند ها و مدل ها را در استان تهران و البرز پشتیبانی می کنند.

وقتی شما یک کولر گازی می خرید برای نصب اولین بار کارت ضمانت را یه نگاهی بندازید. اگر دقت کنید به یک نکته ای اشاره می کنه.
( دستگاه دارای پنج سال ضمانت کمپرسور می باشد و مواظبت و نگهداری آن بر عهده ی خریدار می باشد )

پس باید گفت هر خریداری خودش باید مراقب کولر گازی یا هر چیز دیگر باشد. این کار فقط با سرویس دهی به موقع باعث عمر طولانی کولر گازی شما می شود.

برای سرویس کولر خود با ما تماس بگیرید. تا شستشو و سرویس کولر شما را در تهران و شهرستان های مختلف این خدمات را انجام دهیم.


چرا باید ما را برای سرویس کولر گازی خود انتخاب کنید؟

این سایت سال هاست که با سرویس کارانی کار می کند که دوره های تخصصی خود را طی کرده اند و در سراسر تهران خدمات رسانی می کنند و توانستند در این کار تجربه و مهارت کافی را بدست بیاورند.


در زیر برایتان توضیح می دهیم:

• داشتن سرویس کاران با تجربه و داشتن سابقه بالا.
• در کل تهران خدمات رسانی می کنیم و در کمترین زمان خود را به شما می رسانیم.
• کار شما کاربران را به صورت اصولی انجام می دهند و با کمترین هزینه.
• می توانید بعد از تست دستگاه و روشن کردن هزینه را پرداخت کنید.
• شستشوی کولر گازی شما مثل فیلترهای کامل و پنل خارجی را به وسیله دستگاه انجام می دهیم.

بهترین ها را از ما بخواهید !!

سرویس کولر اسپیلت

سرویس کولر اسپیلت

سرویس کولر اسپیلت یکی دیگر از سرویس های ما به همشهری های عزیز می باشد. جهت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

آموزش شستشو سرویس کولر گازی

سرویس فیلتر کولر گازی:

برای سرویس کولر گازی قبل از این که کار را شروع کنید برق کولر گازی را قطع کنید و با خیال راحت و بدون خطر کارتان را شروع کنید.
بهتر است برای راحتی خیال خود فیوز برق را از جعبه فیوزی که در خانه کار گذاری شده را قطع کنید.

اول سرویس پنل داخلی کولر گازی را انجام بدهید. ابتدا پنل جلویی کولر گازی را باز کرده و به بیرون بکشید و پنل را به خوبی بشویید تا روی آن گردو غبار نماند. دقت کنید درب پنل را با دقت باز کنید تا پین های کار گذاری شده نشکند.

 


فیلترها در کولر گازی چه کاری انجام می دهند؟

همه ی کولرها در بالا یک تبخیر کننده و یک فیلتر دارند. این فیلتر می تواند پرزدار یا تاشونده باشند. این فیلتر هوای که از بیرون به داخل میاید را تمیز می کند و به داخل کولر می فرستد.

همین طور که مدتی این کار را انجام می دهد ذرات که در پنل گیر می کنند بیشتر بیشتر می شود و باعث گردو غبار زیادی می شود که باید فیلتر را عوض کنیم.

اگر فیلتر را به موقع عوض نکنید جریان هوا به پایین می رود و دستگاه به خوبی کار نمی کند. ممکن است باعث خساراتی شود عوض کردن فیلتر با صرفه تر است.

سرویس سنسور کولر گازی:

در این مرحله باید سنسور را از کولر بیرون بکشید و آن را تمیز کنید. کار این سنسور چک کردن دمای محیط است. به برد فرمان خاموش و روشن شدن را به صورت خودکارمی دهد. اگر این سنسور کثیف باشد فرمان اشتباه به برد می دهد . در سیستم اختلال پیش میاید.

سرویس فین های کولر گازی:

حالا باید فین های کولر گازی را شستشو دهیم که اسم دیگر آن کویل نیز گفته می شود. این فین ها مثل رادیاتور ماشین عمل می کنند و همیشه باید تمیز باشند تا هوای تمیز و سرما را از فین ها به هوای اتاق منتقل کنند.

شما می توانید روی فین ها آب بپاشید و وقتی کامل خیس شدند با یک مسواک به صورت عمودی روی آن بکشید تا پرز و گرد وغبار به خوبی تمیز شود و اگر در نزدیک آشپزخانه خود کولر را نصب کردید این فین ها علاوه بر گردو خاک بر اثر پخت و پز چربی هم می گیرند و با مسواک نمی شود چربی را از بین برد و برای این کار می توانید از یک اسپره برای از بین بردن چربی تهیه کنید و روی فین ها بزنید تا به خوبی تمیز شوند.

سرویس پنل خارجی کولر گازی:

روش اول:
بعداز شتشو پنل داخلی باید پنل خارجی را تمیز کنیم. دقت کنید که هنوز برق کولر قطع است. قبل از هرکاری باید ایمنی را رعایت کنید با این سرویس دهی که برای شما توضیح می دهیم می توانید در هزینه برق خود صرفه جویی کنید.

چون دستگاه به راحتی کار می کند و به خود فشار نمی آورد و باعث هدر رفتن و برق نمی شود و کولر شما هم هیچ خسارتی نمی بیند پس برای طولانی شدن عمر کولر شما باید به موقع و به خوبی سرویس دهی کنید.

حالا برمی گردیم به کارمان در قسمت پشت کنار پنل خارجی کولر شکلی مثل رادیاتور ماشین دارد با یک شیلنگ پر فشار آن را به خوبی تمیز کنید تا هیچ آلودگی روی آن نماند.

در حین شستشو نگران خیس شدن موتور فن بیرونی نباشید. چون در برابر آب عایق است و بعد از آن ۲ ساعت کولر را روشن نکنید و بعد از آن می توانید کولر خود را روشن کنید و از سرمایش آن لذت ببرید.

به این نکته توجه کنید اگر آب را با فشار در حین شستشو به صورت اریب به سمت فین ها بگیرید این فین ها خم می شوند و روی هم قرار می گیرند و خسارات بزرگی به بار میاید تا جایی که می توانید به خوبی در این مورد دقت کنید.

روش دوم:
برای شستشو پنل خارجی کولر را باز کرده و تمام فین ها را با فشار آب به خوبی بشورید و وقتی خوب تمیز کردید به سمت جعبه برق کناره آن می رسیم.

تا جایی که می توانید خاک روی آن را بگیرید و کل پیچ ها که از سیم برق نگه داشته شده را با پیچ گوشتی محکم کنید که با لرزش کولر گازی سیمی که متصل است باز نشود و اگر خدایی نکرده باز شود خیلی سریع باید با یک متخصص تعمیرکار کمک بگیرید.

برای همین است که ما می گوییم برای این کار باید به متخصص خبر دهید تا کارتان را به راحتی انجام دهد. این کار هر کسی نیست که بخواهد کولر شما را سرویس دهی کند.

بعد از اتمام کار درب بالایی را به خوبی ببندید و پیچ آن را محکم کنید تا در زمان روشن شدن کولر صدایی اذیتتان نکند.

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی خدمات تخصصی می باشد که اگر توجه نشود صدمات زیادی به دستگاه کولر وارد می نماید.

جهت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

تعمیر کولر اسپیلت

تعمیر کولر اسپیلت

تعمیر کولر اسپیلت نیز از خدمات تخصصی ما می باشد. تعمیرکاران ما در این زمینه تخصص و تبحر زیادی دارند.

جهت اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک مایید.