تاسیسات سرویس

تماس با تاسیسات سرویس

تماس با تاسیسات سرویس:

 

آدرس: تهران، بزرگراه فتح، خیابان خلیج فارس، خیابان فلاح زاده، ساختمان تاسیسات سرویس

شماره تماس: دفتر: ۶۶۲۵۳۶۵۷-۰۲۱ (ساعات اداری)

همراه: ۰۹۱۲۸۲۷۶۰۲۷ (شبانه روزی)

پست الکترونیکی: info@tasisatservice.com

تماس با ما

با توکل بر خداوند ما جمعی از فارغ التحصیلان رشته مکانیک سیالات از دانشگاه علم و صنعت هستیم که متوجه خلاء وب سایت تخصصی در زمینه تاسیسات شدیم. و اینکه دسترسی مردم به نیروهای باتجربه تاسیساتی به سختی ممکن بود.

بنابراین با جمع آوری اکیپ های مختلف در زمینه های گوناگون تاسیساتی اقدام به تشکیل گروه “تاسیسات سرویس” نمودیم.

امیدواریم بتوانیم خدمت رسانی مفیدی به مردم داشته باشیم و همین طور با یاری خداوند باعث کارآفرینی برای عده ای از کارشناسان فنی و تکنسین ها شدیم.

اهداف ما از تاسیس گروه تاسیسات سرویس :

  • دسترسی آسان مشتری به کارشناسان و تکنسین های تاسیساتی باتجربه و حرفه ای
  • پوشش خدمات رسانی تاسیسات ساختمانی سراسر تهران
  • قیمت بهینه برای مشتری در ازای تحویل کار حرفه ای
  • بکارگیری نیروهای جوان خلاق و تحصیل کرده
  • ساعات کاری متغیر باتوجه به زمان پیشنهادی مشتری – بعلت شاغل بودن زوجین در گستره طیف مردم تهران، امکان خدمات رسانی در هر ساعت از شبانه روز

درباره تاسیسات سرویس

مجموعه تاسیسات سرویس خدمات مختلفی را در زمینه تاسیسات ساختمانی و تعمیرات لوازم ساختمانی انجام می دهد. ما مهم ترین خدمات مجموعه تاسیسات سرویس را در بخش زیر لیست کرده ایم. به هر کدام از این خدمات و همچنین هر کدام از خدماتی که در بخش منوی سایت وجود دارد نیاز دارید می توانید از شماره تماس های مجموعه در تماس باشید.

شما می توانید از منوی بالایی سایت به تمامی مقالات ما دسترسی پیدا کنید. ما به شما قول ارزانترین خدمات همراه با کیفیت برتر در تمامی مناطق تهران خواهیم داد.

این خبر خوب را به شما خواهیم داد که مجموعه تاسیسات سرویس تمامی این خدمات در تمامی مناطق تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تهران , حتی در دورترین مناطق تهران به صورت شبانه روزی و ۷ روز هفته انجام می دهد.

ضمانت خدمات تاسیسات سرویس:

تمامی خدماتی که توسط سرویسکار سیار تاسیسات سرویس انجام می شود به صورت گارانتی انجام می شود. این گارانتی به صورت زیر می باشد.

اگر بعد از خدمات دهی از طرف ما دوباره مشکلاتی را مشاهده کردید می توانید به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید. بعد از تماس شما ما سرویسکار را نیم ساعته اعزام می کنیم. همچنین خدمات تعمیر کولرهای گازی به صورت ضمانت ۹۰ روزه انجام می گیرد.

تاسیسات در تهران
تماس با کارشناس تاسیسات
فهرست
تماس با کارشناس