سرویس و تعمیر کولر گازی اسپیلت غرب تهران

تعمیر کولر گازی اسپیلت غرب تهران

با خدمات تعمیر کولر گازی اسپیلت غرب تهران می توانید با خیال راحت به تیم تعمیرکاران کولر گازی که افراد بسیار متخصص در کار خود هستند بسپارید. سعی کنید کولر گازی اسپیلت خود را به صورت دوره ای سرویس کنید تا درهزینه های خود صرفه جویی کرده باشید.

همچنین مطمئن باشید که از افراد حرفه ای برای این کار استفاده می کنید. زیرا اگر از افراد نابلد استفاده کنید شاید در نگاه اول با پرداخت هزینه ی پایین تر کولر گازی خود را سرویس کرده باشید. اما در بلند مدت متوجه آسیب های وارده خواهید شد.

مرکز خصوصی تعمیرات کولر اسپیلت غرب تهران

تعمیر کولر گازی اسپیلت غرب تهران

هرگونه سرویس دهی نظیر نصب، لوله کشی، سرویس، جابجایی و تعمیر انواع کولر اسپیلت غرب تهران و هر سرویس دیگری که در رابطه با کولرهای گازی شما انتظار دارید را می توانید از تخصصی ترین مرکز تعمیر کولر گازی در جای جای پایتخت بخواهید.

خدمات سرویس و تعمیر کولر اسپیلت در غرب تهران

همانطور که می دانید پس از استفاده ی مداوم از یک دستگاه یا یک وسیله مخصوصا وسیله ی برقی ممکن است آن وسیله مانند روز اول خود کار نکند و دچار خرابی هایی شود و کولرهای گازی هم از این قضیه مستثنی نمی باشند و ممکن است شما برای تعمیر آن به تعمیرکار احتیاج پیدا کنید.

خرابی کولرهای گازی می تواند عوامل مختلفی داشته باشد مانند عبور هوای گرم، روشن بودن کولر گازی به مدت طولانی، سیم پیچی متفاوتی که دارد و… .

نکته ای که باید مجدد به آن تأکید کنیم این است که کولر گازی و اسپیلت های خود را به افرادی که سررشته ای در این زمینه ندارند نسپارید و بهتر است کار تعمیرات را به تیم متخصص تیم تعمیر انواع کولر گازی اسپیلت غرب تهران که توانسته با ارائه ی بهترین خدمات نظر مشتریان را به خود جلب کند بسپارید.

تماس گرفتن کارشناسان سرویسکار کولر اسپلیت

کارشناسان تعمیر کولرهای گازی غرب تهران برای گرفتن اطلاعات لازم و هماهنگی های بیشتر با شما در تماس خواهند بود.

حضور تعمیر کار برای انجام وظیفه

شما به راحتی می توانید در تماس های گرفته شده روز و ساعت مناسب برای تعمیرات کولر گازی اسپیلت خود را تعیین کنید تا تعمیرکار درهمان زمان گفته شده در محل برای خدمت رسانی آماده شود.

تعهد ما به شما

تعمیر کولر گازی اسپیلت غرب تهران

برای خاطرجمع شدن شما از خدمات ارائه شده کارشناسان ما گارانتی تعمیر را در اختیار شما قرارمی دهند.

خدمات نصب و تعمیر کولر گازی برای تمامی برندها

دیگر نیاز نیست که نگران برند کولر گازی خود باشید، برند کولر گازی شما برای به هیچ عنوان تفاوتی ندارد. زیرا می توانیم هر مدل کولر گازی را با هر برندی تعمیرکنیم. فقط کافی است این کار را به تعمیرات کولرهای گازی اسپیلت غرب تهران بسپارید.

نام تعدادی از برندها: اجنرال، جنرال، ال جی، توشیبا، سامسونگ، هیتاچی، گری، مدیا، شارپ، میتوبیشی، هایسنس و… این ها فقط نام تعدادی از برندها می باشد.

خدمات کولر گازی اسپیلت شامل چه مواردی می شود؟

 • • نصب کولر گازی و اسپلیت
 • • تعمیر کولر گازی و اسپلیت
 • • شارژ گاز کولر گازی
 • • جابجایی کولرهای مختلف
 • • بازکردن فوری کولر گازی

چرا می خواهیم تعمیرات کولر خود را به تیم سرویس کولر گازی اسپیلت غرب تهران بسپارید؟

 • • داشتن تجربه ی بالای هرکدام از کارشناسان، متخصصان و تعمیرکاران ما
 • • تعمیرات در سطح تهران و حتی استان البرز
 • • تعیین زمان حضور پیدا کردن تعمیرکاران به انتخاب خود شما

به متخصصان تیم سرویس کولر اسپیلت غرب تهران اعتماد کنید

تعمیر کولر گازی اسپیلت غرب تهران

متخصصان ما در غرب تهران کارهایی اعم از لوله کشی، جابجایی، سرویس کولر گازی اسپیلت و سرویس تمامی مدل ها را پشتیبانی می کنند و برای آنها اهمیتی ندارد که کولر گازی خود را از کجا تهیه کرده اید.

کاری که پس از بروز مشکل باید انجام دهید

هنگامی که متوجه مشکلی در کولر گازی اسپیلت خود شدید ابتدا برای جلوگیری از آسیب رسیدن به کولر گازی، آن را از برق کشیده و با تعمیرکار مجاز تماس گرفته تا در اسرع وقت به مشکل کولر گازی و یا اسپیلت شما رسیدگی شود.

تعمیر کولر گازی دارای بخش های مختلفی می باشد

مانند: عوض کردن کمپرسور کولر گازی اسپیلت ، رفع صدای زیاد، رفع مشکل باد گرم، سیم کشی کولر گازی, رفع مشکل اتصال برق کولر گازی، تعمیر برد و تعویض خازن کولر گازی اسپیلت که باید در سریع ترین زمان ممکن اسپیلت تعمیر شود.

سرویس کولر گازی اسپیلت در غرب تهران

با سرویس به موقع کولر گازی خود می توانید احتمال خرابی و همچنین مصرف برق اسپلیت خود را کاهش دهید و به همین دلیل است که از شما می خواهیم سرویس دوره ای کولر گازی را جدی بگیرید و ساده از کنار این موضوع رد نشوید.

برای سرویس کولر گازی ابتدا باید فیلترها را بشورید ، سپس با دستگاه کارواش قسمت بیرونی کولر گازی را شست و شو دهید.

برخی اوقات به دلیل کثیفی زیاد کولر گازی باید گاز آن را در بیاورید و سرویس را انجام دهید و دوباره گاز را جمع و نصب و راه اندازی کنید.

زمان مناسب برای سرویس کولر گازی

در تهران از کولر گازی و اسپلیت بسیار استفاده می شود به همین خاطر بهتر است که کولر گازی خود را هرسال در فصل بهار سرویس کنید و اگر از کولر گازی زیاد استفاده نمی کنید کار سرویس و تست گاز کولر گازی باید حداکثر هر دو سال یکبار صورت بگیرد.

شارژ کولر گازی و یا اسپیلت

دلیل اینکه گاهی اوقات از کولر گازی شما باد گرم می وزد می تواند تمام شدن گاز کولر گازی اسپیلت باشد و در چنین مواقعی باید دستگاه کولر گازی را خاموش کنید که این موضوع می تواند باعث سوختن کمپرسور و یا سایر قطعات اسپیلت شود.

به دلیل اینکه اسپیلت دارای اتصالات مهره ای می باشد باید گاز کولر گازی را خارج کنید و کار شارژ مجدد کولر گازی را به مراکز مجاز تعمیر کولر گازی اسپیلت غرب تهران بسپارید تا آنها بعد از تست نشتی اسپیلت و وکیوم کردن (تمیز کردن هوا و رطوبت داخل اسپیلت) گاز کولر گازی شما را شارژ کنند.

مرکز مجاز نصب کولر گازی اسپیلت در غرب تهران

تعمیر کولر گازی اسپیلت غرب تهران

بعد از اینکه کولر گازی موردنظر خود را تهیه کردید برای نصب آن باید با مراکز مجاز نصب تماس حاصل فرمایید و کار مهم و حساس نصب را به آنها واگذار کنید.

نصب مناسب و صحیح کولر گازی می تواند به کاهش مصرف برق کمک کند و همچنین اگر در محل مناسبی نصب شود تأثیر بسزایی در زیبایی منزل و محل کار شما می گذارد.

باید به شما این را یادآور شویم که بیشتر اوقات نصب کولر گازی با گارانتی رایگان و پنچ متر لوله ی رایگان همراه است.

ریموت کنترل کولر گازی

ریموت کنترل کولر گازی این اجازه را به شما می دهد تا از راه دور و به راحتی کولر گازی را خاموش و روشن کنید و باعث تغییر حالات آن شوید و برای آشنایی با عملکرد هرکدام از دکمه های ریموت می توانید به فروشنده های ریموت کنترل مراجعه کنید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

سرویس در محل انواع کولر گازی

از آن جایی که هرروزه بر تعداد استفاده کنندگان از کولر گازی اضافه می شود و در فصل گرما و تابستان تقاضای مشتریان برای تعمیر زیاد می شود مرکز اسپیلت تصمیم بر راه اندازی مراکز مختلف در محل های متفاوت گرفت.

ما برای راحتی حال مشتریان و استفاده کنندگان از کولر گازی اسپیلت مراکزی را در سرتاسر تهران که غرب تهران هم شامل این محدوده می شود راه اندازی کرده ایم تا خدمات موردنیاز شما را در محل و در سریع ترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم.

مزایای استفاده از خدمات سرویس کولر گازی اسپیلت در محل

پس از اینکه شما درخواست خود را به سایت تأسیسات ارسال می کنید افراد متخصص و تعمیرکاران حرفه ای برای رفع هرگونه مشکل شما در محل حاضر می شوند و کار سرویس و تعمیرات و … را در همان محل و درهمان زمان انجام می دهند.

از نظر حمل ونقل و جابجایی، تعمیرات درمحل باعث می شود در هزینه های شما صرفه جویی شود و سریع تر مشکل شما رفع شود و همه ی این موارد به سود شما خواهد بود.

پاسخ به یکی از رایج ترین سؤالات در رابطه با کولر گازی

علت باد گرم اسپیلت چیست؟

یکی از سؤالات متداولی که مشتریان از ما می پرسند دلیل باد گرم اسپیلت است.

باید بدانید قطعات کولر گازی اسپیلت با هر برندی به دو دسته تقسیم می شوند:
• الکتریکی
• مکانیکی

دلایل باد گرم اسپیلت

اما نکته مهمی که ممکن هست برای خیلی از مردم اتفاق بیفتد به باد گرم اسپیلت بر می گردد. چه مسائلی باعث می شود که این مشل روی دهد.

نبودن گاز در اسپیلت

نبود گاز در اسپیلت می تواند باعث شود باد خروجی از اسپیلت شما گرم باشد که نشان می دهد اسپیلت شما نیاز به شارژ مجدد دارد.

گاهی اوقات ممکن است بگویید تازه اقدام به شارژ گاز اسپیلت کرده اید ولی باز هم کولر گازی باد گرم می وزد و می تواند دلیل این موضوع نشتی باشد که همین نشتی باعث می شود گاز کولر شما به سرعت خالی شود.

گرفتگی فیلتر هوا

دلایلی که می تواند باعث گرفتگی فیلترهوا شود یکی کثیفی و آلودگی بیش ازحد و دیگری برفک زدن یکی از قطعات اسپیلت باشد که این دو مورد باعث می شود راه هوا مسدود شود و فیلتر هوا هم بدون داشتن هوا شروع به زدن باد گرم می کند.

اگر دلیل گرم بودن باد کولر گازی، گرفتگی فیلترهوا تشخیص داده شود شما می توانید با تعویض فیلتر هوا این مشکل را برطرف کنید.

سرویس نکردن به موقع

سعی کنید با سرویس کردن مرتب کولر گازی خود همیشه قطعات اسپیلت را تمیز نگه دارید زیرا همانطور که گفته شد کثیفی یکی از دلایل گرم شدن باد اسپیلت است.

ویژگی های خدمات تعمیر و سرویس کولر غرب تهران تأسیسات سرویس

 •  ارائه ی گارانتی به مشتریان
 •  به کارگیری از حرفه ای ترین افراد برای کار تعمیرات
 •  استفاده از قطعات مرغوب
 •  ۲۴ ساعته در دسترس شما بودن
 •  شناسایی و رفع مشکل در کوتاه ترین زمان
 •  برطرف کردن مشکل با کم ترین قیمت
 •  تخفیف ۱۰ درصدی در صورت معرفی ما به مشتریان جدید
Facebook
Twitter
LinkedIn

باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =