جوشکاری سیار شرق تهران و آهنگری شرق تهران

جوشکاری سیار شرق تهران و آهنگری شرق تهران به صورت شبانه روزی

خدمات جوشکاری سیار شرق تهران به عنوان خدمت جدید سایت تاسیسات سرویس می باشد. جوشکاران ما با تجربه چندین ساله و همچنین با کمک فارغ التحصیلان رشته جوشکاری آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشند.

با توجه به جمعیت و تعداد ساختمان های زیاد در قسمت تهران و افزایش نیاز مردم به خدمات آهنگری و جوشکاری سیار شرق تهران و تعداد بسیار زیاد آنان انتخاب یک آهنگر و جوشکار خوب یکی از دغدغه های مردم شده است.

ممکن است افرادی به شما وعده کیفیت بالا با نازل ترین قیمت را بدهند در حالیکه هنوز کاری را انجام نداده و از هرینه های آن اطلاعی ندارند. مطمئن باشید که این افراد تجربه کافی را برای کارهای جوشکاری و آهنگری ندارند.

گروه تاسیسات سرویس برای ارزش نهادن به مردم و بالا بردن کیفیت خدمات خود سعی کرده است که بهترین ها را انتخاب کند. زیرا پس از اعتماد سازی و جلب رضایت مشتریان, این خود مردم هستند که ما را تبلیغ خواهند کرد.

تمام مناطق تحت پوشش خدمات جوشکاری سیار در سایت تاسیسات سرویس:

  • جوشکاری سیار شمال تهران و آهنگری شمال تهران
  • جوشکاری سیار غرب تهران و آهنگری غرب تهران
  • جوشکاری سیار شرق تهران و آهنگری شرق تهران
  • جوشکاری سیار جنوب تهران و آهنگری جنوب تهران
  • جوشکاری سیار مرکز تهران و آهنگری مرکز تهران
  • جوشکاری سیار البرز و کرج و آهنگری البرز و کرج
بعد از تماس مردم با واحد پشتیبانی و طی سوالاتی که از شما پرسیده می شود ما نزدیکترین جوشکاری سیار را برای ارائه خدمات به محل مورد نظر می رسانیم. جوشکاران سیار ما برخلاف دیگران با در اختیار داشتن تمام لوازم جوشکاری دیگر نیاز به بازگشت به محل و گرفتن وسایل ندارند.
جوشکاری سیار شرق تهران

انواع جوشکاری

جوشکاری در عصر امروز به علت استفاده زیاد از آن در تمام صنایع و کارخانجات اهمیت زیادی پیدا کرده است. برترین نوع جوشکاری به روش زیر می باشد:

• جوشکاری ذوبی
• جوشکاری حالت جامد

جوشکاری ذوبی:

انواع جوشکاری قوس الکتریکی و جوشکاری با گاز به این روش انجام می شود به شکلی که برای اتصال بین دو فلز و یا قطعه باید با ذوب شدن آنها صورت گیرد. اکثریت منبع انرژی برای این نوع جوش ها الکتریکی یا شیمیایی هست.

جوشکاری حالت جامد:

از طریق فشار و یا ایجاد حرارت در فلزات تا موقعی که شکل آنها خمیری شود برای اتصال فلزات استفاده می کنند. منابع انرژی در این جوش ها علاوه بر الکتریکی و شیمیایی مکانیکی نیز هست.

هزینه آهنگری و جوشکاری سیار شرق تهران

هزینه آهنگری و جوشکاری سیار شرق تهران

هزینه جوشکاری توسط جوشکار سیار شرق تهران و تمام مناطق تهران با توجه به نوع کار متفاوت می باشد. برای دریافت قیمت انواع خدمات جوشکاری می توانید با شماره تماس دفتر تماس بگیرید.

اجرای برخی کارها سخت و نیاز به ابزارآلات زیاد و برخی دیگر سریع انجام می شود و برخی ممکن است در روند کار نیاز به خدمات دیگری پیدا کنند.

اما مهم این هست که گروه تاسیسات سرویس با در نظر گرفتن این موارد همیشه سعی کرده است تا بتواند در ابتدا رضایت مشتری را از نوع کار و کیفیت کار جلب نماید و سپس با ارائه کمترین قیمت به نسبت کیفیت بسیار بالای خدمات جوشکاری و آهنگری یک خاطره خوب را در ذهن مشتری بسازد.

پس اگر کسی بدون اینکه کاری انجام دهد و حتی بدون اینکه مراحل کار را برای شما توضیح دهد قیمتی می دهد مطمئن باشید که فرد مورد اعتمادی را انتخاب نکردید.

انواع روش های جوشکاری

انواع روش های جوشکاری

اصولا جوشکاری ها به چند نوع انجام می شوند. در این قسمت به انواع جوشکاری و توضیح مختصری از آنها اشاره خواهیم کرد:

انواع جوشکاری برق

اصولا بیشترین جوشکاری ها با این روش انجام می شود و بیشتر برای لوله کشی گاز, ساختن اسکلت فلزی و بسیاری دیگر از اتصالات از جوش برق کمک می گیرند. اما خود جوشکاری برق به دو قسمت تقسیم می شود. که در زیر به این ۲ روش خواهیم پرداخت:

جوشکاری با برق متناوب

با کمک دستگاه ترانس و با اتصال آن با برق شهری کار جوشکاری انجام می شود. البته دستگاه ترانسفورماتور یا همان مبدل الکتریکی با پایین آوردن پتانسیل برق و شدت بخشیدن جریان آن کار را برای جوشکاری آماده می کند.

در انجام جوشکاری با برق قطب منفی برق را به آهنی که جوشکاری می شود نزدیک کرده و طرف دیگر آن را به الکترود جوشکاری برای جوش دادن اتصال می دهند.

گرمایی که در هنگام جوش با الکترود به وجود می آید حدود ۲۵۰ درجه سانتی گراد می باشد. حتما مواظب باشید که در هنگام جوشکاری به هیچ وجه نزدیک نشوید زیرا ممکن است که عوارض بدی داشته باشد.

جوشکاری با برق مستقیم یا DC

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام جوش کردن اسکلت های فلزی ساختمان ها رعایت نمی شود و اغلب توسط جوشکاران بی تجربه آسان گرفته می شود جوشکاری با برق متناوب برای جوش کردن اسکلت فلزی ساختمان می باشد.

این مشکلات باعث خرابی ساختمان ها و در نهایت ریزش ساختمان می شود. برای جوش این فلزات بزرگ باید از روش جوشکاری با برق مستقیم استفاده کرد. حتی برخی جوشکاران با بی توجهی به این روش برای جوش کردن فلزات سنگین باعث به وجود آمدن اشتباهات جبران ناپذیری شده اند.

جوشکاری سیار در شرق تهران

اما خود دستگاه جوش برقی مستقیم به ۲ روش صورت می گیرد:

۱- با کمک برق متناوب شهری و دستگاه معروف رکتی فایر ( rectifier ) و تبدیل برق شهری به برق متوالی و سپس اتصال برق شهری به دستگاه دینام کار جوشکاری فلزات سنگین برای اسکلت ساختمان را انجام می دهند.

۲- دستگاه تولید برق یا همان موتور سیار برای جوش فلزات سنگین کاربرد زیادی دارد. این دستگاه از بنزین و یا گازوئیل برای مصرف سوخت و تبدیل به برق متوالی استفاده می کند. البته کار تولید برق متوالی را با کمک دینام انجام می دهند.

روش آن شبیه روش جوشکاری با برق متناوب می باشد اما به خاطر حساسیت بالای نوع فلزاتی که جوش می شوند از این دستگاه ها استفاده می کنند. تولید دمای بالای ۳۵۰۰ درجه باعث می شود که قطعات به یکدیگر اتصال یابند.

انجام جوش توسط این دستگاه نیاز به دقت بالایی دارد. زیرا اگر فاصله بین دو قطب مثبت و منفی و هوای بین انها بدرستی انجام نشود, قوس الکتریکی ایجاد نمی شود.

با کمک جوشکاران با تجربه و همچنین فارق التحصیلان این رشته و انجام با کیفیت این جوش ها توسط ما خیال خود را از بابت اتصالات جوشکاری راحت کنید.

انواع جوشکاری هایی که توسط ما انجام می شود :

جوشکاری فلزات
جوشکاری قوس الکتریکی
جوشکاری مقاومتی
جوشکاری اصطکاکی
جوشکاری انفجاری
جوشکاری القایی

اگر نیاز به جوشکاری در سطح وسیعی دارید و برای پروژه های بزرگ تاسیساتی نیاز به یک گروه جوشکاری قوی و کاربلد هستید, بدون تردید جای خوبی را انتخاب کردید.

خدمات آهنگری و جوشکاری سیار شرق تهران و تمام مناطق تهران:

خدمات آهنگری و جوشکاری سیار شرق تهران

ساخت و نصب انواع درب و پنجره فلزی
ساخت درب فلزی حیاط
ساخت درب آکاردئونی
نصب درب ورودی ساختمان
ساخت و نصب حفاظ دور دیوار و بالکی و بوته ای
ساخت انواع حفاظ های دیگر مانند پنجره – سرنیزه ای
ساخت و نصب انواع سازه فلزی و اسکلت فلزی
ساخت و نصب سازه برای پارگینگ
طراحی انواع نیمکت و میز فلزی
اجرای انواع نرده های پله
ساخت انواع سقف پارکینگ و انواع سقف شیب دار
تعمیر و جوش مخزن آبگرمکن ایستاده
ساخت انواع کانکس های کوچک و بزرگ
و دیگر خدمات جوشکاری سیار شرق تهران می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست بدهید.

گروه تاسیسات سرویس خدمات خود را در مناطق زیر نیز انجام می دهد:

خدمات آهنگری و جوشکاری سیار شمال تهران
خدمات آهنگری و جوشکاری سیار غرب تهران
خدمات آهنگری و جوشکاری سیار جنوب تهران
خدمات آهنگری و جوشکاری سیار مرکز تهران
خدمات آهنگری و جوشکاری سیار مرکز تهران
خدمات آهنگری و جوشکاری سیار شرق تهران

و تمام مناطق ۲۲ گانه تهران و هم چنین تمام شهرهای استان البرز و شهر کرج

در این مقاله در رابطه با پرسنل جوشکاری سیار شرق تهران و آهنگری شرق تهران صحبت کردیم. برای دریافت انواع خدمات جوشکاری و خدمات تاسیساتی لوله کشی آب و کل خدمات تاسیساتی ساختمان منتظر تماس های شما هستیم. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =