سرویس انواع کولرهای گازی اسپیلت در تمام مناطق تهران

خدمات سرویس انواع کولر گازی اسپیلت تهران

سرویس کولر گازی اسپیلت تهران خدمتی جدید از مجموعه تاسیسات سرویس می باشد. کارشناسان سرویس کولر گازی اسپیلت تهران، قادر هستند به صورت فوری در هر کجای تهران که قرار دارید خود را برسانند و شروع به انجام وظیفه کنند. با توجه به تجربه بالای نیرو های تیم ما که ربع قرن تجربه درخشان دارند، چاره ای جز تضمین کار هایشان برای مدیران تاسیسات سرویس نگذاشته اند.

معنی نداشتن تعطیلات برای تعمیرکار کولر گازی

سرویس کولر گازی اسپیلت تهران

سرویس کننده های کولر گازی نا بلد

ما به مشتری های جدید تاسیسات سرویس حق می دهیم که به همین راحتی ها به ما اعتماد نکنند. دلیل این مسئه نیز واضح است.

شهر تهران شهری بسیار بزرگ است که پر از آدم خوب و بد می باشد. در این صورت فرصت برای افراد سودجو مهیا می شود تا به عنوان سرویس کار دست به سرویس کولر اسپیلت شما بزنند و با سرویس های نیمه کارشان در آینده نه چندان دور باید منتظر هزینه کردن زیادی برای رفع خسارت های بوجود آمده باشید.

چرا تیم سرویس کولر گازی اسپیلت تهران

تخصص بالا و تجربه کاری فراوان برای سرویس کولر اسپیلت

اولین نکته تمایز تیم ما، تخصص بالای کارشناسان ما می باشد. البته که همانطور که آگاه هستید نیرو های مجموعه ما در کنار تخصص بالای خود، تجربه کافی را نیز دارند.

حال شما تخصص ایده آل و مجرب بودن نیرو های ما را کنار هم بگذارید و نتیجه را در ذهن خود مرور کنید.

عیب یابی اسپیلت و کولر گازی در تهران

سرویس کولر گازی اسپیلت تهران

در قسمت های قبلی این مقاله به موضوع نا بلد بودن سرویسکار و عواقب این موضوع پرداختیم. برای این که خیال شما ساکنین محترم تهران راحت باشد.

مدیران تاسیسات سرویس تصمیم گرفته اند که برای تمامی خدمات خود چه سرویس کولر گازی اسپیلت و چه جوشکاری و خدمات دیگر تضمین بی قید و شرط قرار دهند.

هزینه‌ منصفانه برای تمامی سرویس های اسپیلت

زندگی در تهران و خرج و مخارج در تهران از هر موقع دیگر سخت تر شده است. حال اگر تیم سرویس کولر گازی اسپیلت تهران نیز بخواهد هزینه های زیادی مطرح کند دور از انصاف است.

ما به شما تهرانی های عزیز این مژده را می دهیم که منصف ترین تیم سرویس کاری کولرهای گازی آماده خدمت به شما می باشد.

آشنا با جدیدترین کولرهای گازی اسپیلت

با توجه به گذشت زمان و پیشرفت بدون ترمز تکنولوژی، کولرهای گازی نیز روز به روز جدید تر و مدرن تر می شوند.

مدرن شدن کولرهای گازی اسپیلت، پیچیده شدن تعمیر آن را به دنبال دارد. در گذشته خیلی از سرویس کارها بودند که در کار خود زبده بودند. اما به دلیل نداشتن آشنایی با جدید ترین دستگاه ها، مشتری خود را از دست داده اند.

مجموعه تاسیسات سرویس برای نیروهای خود هر چند وقت یکبار جلسه هایی برگزار می کند و در این جلسه ها تمامی نیروهای سرویس کولر گازی اسپیلت تهران موظف هستند حضور داشته باشند تا بهترین خدمات را به تهرانی ها بدهیم.

حضور سریع سرویسکار کولر اسپلیت در هر کجای تهران

بدترین خصوصیت تهران، ترافیک سنگین می باشد. اما جای نگرانی نیست. مجموعه ما در هر کجای تهران که باشید خود را به سریع ترین حالت ممکن خواهند رساند. می پرسید چجوری؟ بخش بعدی را بخوانید!

سرویس دهی در تمامی مناطق تهران

سرویس کولر گازی اسپیلت تهران

نیرو های مجموعه ما در تمام نقاط تهران پخش شده اند. مشتری های ما در هر کجای تهران از میدان راه آهن گرفته تا میدان تجریش و از چیتگر گرفته تا تهرانپارس، کافیست با نیرو های ما تماس بگیرند تا به صورت خودکار نزدیک ترین نیروی متخصص در محل شما حاظر شوند.

تعویض قطعات اصل

اگر کارشناس سرویس کولر گازی اسپیلت در تهران تصمیم به تعویض قطعه گرفت، بدانید قطعه ای اورجینال برای شما تعویض می شود. مجموعه تاسیسات سرویس تمامی قطعات و دستگاه های مورد نیاز شما عزیزان، به اصطلاح بهترین جنس بازار را تهیه می کنند.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز کولر گازی

تیم سرویس کولر گازی اسپیلت تهران شب و روز برایش معنی ندارد و خدمات را به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزها، حتی روزهای تعطیل رسمی انجام می دهد.

سرویس کولر گازی اسپیلت تهران

دلایل خنک نکردن کولر گازی

۱- مقاومت گرمایی اسپیلت

پس از حضور نیروهای ما برای رفع مشکل خنک نکردن کولر گازی اسپیلت شما، اولین حدسی که می توان زد این است که شاید مقاومت گرمایی اسپیلت شما همشهری عزیز مشکل پیدا کرده است.

تعویض مقاومت گرمایی

مقاومت گرمایی قطعه است که وظیفه کنترل دما را بر عهده دارد. البته نگران نباشید اگر مشکل از مقاومت گرمایی باشد نیروهای سرویس کولر اسپیلت در تهران به راحتی می توانند برای شما این قطعه کلیدی را تعویض نمایند.

۲- برد الکتریکی

این قطعه کمی خطرناک تر از مقاومت گرمایی اسپیلت است.

نیروهای ما موظف هستند در صورت وجود مشکل در بخش برد الکتریکی اسپلیت شما، قبل از هر چیزی دماسنج کولر گازی شما را چک کنند.

۳- فیلتر هوا

این قسمت شاید برای مکانیک ها نیز آشنا باشد.

زیرا مشکل در فیلتر هوا دلیلی مشترک برای کاهش قدرت خنک کننده در کولر های ماشین و کولر های گازی می باشد.

فیلتر هوا چگونه باعث کاهش قدرت اسپیلت می شود؟

فیلتر هوا با گذشت مدت زمان زیادی، کثیف می شود. این کثیفی، خود عاملی است که باعث می شود هوا و باد خنک به راحتی انتقال پیدا نکنند.

۴- فن

آخرین و پر دردسر ترین عامل خنک نکردن اسپیلت، قسمت فن کولر های گازی اسپیلت می باشد.

این نکته را بدانید که اگر فن شما دچار مشکل شود می تواند آسیب های زیادی به اسپیلت شما بزند که هزینه های ملیونی را برای خسارت باید پرداخت کنید.

پیشنهاد ما تماس با کارشناسان مجموعه سرویس کولر گازی اسپیلت تهران می باشد تا در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات سرویس کولر گازی اسپیلت شما بدون خسارت صورت بگیرد.

سرویس کولر گازی اسپیلت تهران

نصب و جابجایی اسپیلت توسط تیم ما

جابجایی و نصب اسپیلت یکی از تخصصی ترین اموری است که ما در تاسیسات سرویس سال‌هاست به صورت کاملاً حرفه ای با کمک تیم متخصص و نصاب کولر گازی مشغول به انجام آن هستیم.

البته که با مرور زمان و پیشرفته شدن تکنولوژی های اسپیلت، نیرو های ما نیز کاملا چیره بر تمام تکنولوژی های جدید شده اند.

دوره های برای پیشرفت تعمیرکاران کولر گازی

نیروهای سرویس کولر گازی اسپیلت تهران، با گذراندن دورهای علمی و عملی که تاسیسات سرویس برگزار کرده است، توانسته اند از جدید ترین متود های  سرویس و تعمیر کولر گازی اسپیلت آگاه شوند.

مشکلات رایج کولر گازی

کولر گازی قاعدتا مشکلاتی نیز دارد. البته با وجود تیمی که تاسیسات سرویس فراهم کرده است دیگر برای شما تهرانی های عزیز، این مسئله مسئله ای بی اهمیت می باشد اما ما وظیفه خود می دانیم که به چند مورد پرداخته شود:

کار نکردن موقت کولر گازی

در بعضی مواقع مشاهده شده است که کولر گازی اسپیلت از کار افتاده است. پس از گذشت چند ساعت خود به خود دوباره شروع به کار می کند.

در چه صورتی به علت کار نکردن کولر گازی، نیاز به متخصص است؟

سرویس کولر گازی اسپیلت تهران

اگر موتور کولر گازی شما حرارتی زیاد را به خود گرفته باشد و برای چند ساعت به طور پی در پی دستگاه اسپیلت شما خاموش شود، بهترین گزینه روی میز تماس با تاسیسات سرویس و درخواست خدمات از سرویس کولر گازی اسپیلت تهران می باشد.

باد گرم از اسپیلت

خیلی از وقت ها می باشد که مشتری های ما با صدایی نگران زنگ می زنند و گزارشی از کولر گازی خود می گویند که امری نسبتا عادی است. آن ها می گویند که باد خروجی کولر گازی بادی گرم است.

اما راه حل چیست؟

وقتی که باد کولر گازی بادی گرم باشد، دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که نیازمند تخصص است. بهترین کاری که می توانید بکنید آدرس دادن محل خود به مشاوران تیم تاسیسات سرویس است.

دریافت نکردن باد از کولر گازی

آخرین موردی که با آن اشاره خواهیم کرد، دریافت نکردن هیچ بادی از اسپیلت می باشد. راه حل این موضوع، چک کردن و بررسی ایرادات در بخش پنل می باشد. البته توجه داشته باشید که این کار خطر برق گرفتگی نیز دارد.

سرویس کولر گازی اسپیلت تهران، آماده ارائه خدمات خود

ما در این مقاله به شرح ویژگی های سرویس کاران مجموعه خود، مشکلات رایج در کولر گازی، دلایل خنک نکردن کولر گازی و انواع خدمات تیم سرویس کولر گازی اسپیلت تهران پرداختیم.

امیدواریم با کمک کارشناسان ما دیگر دغدغه ای برای کولر گازی اسپیلت خود نداشته باشید.

Facebook
Twitter
LinkedIn

باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + پانزده =