سرویس کولر گازی اسپلیت در محل و تمام مناطق تهران

سرویس کولر گازی اسپلیت در منزل و فوری

سرویس کولر گازی اسپلیت در منزل و فوری

سرویس کولر گازی اسپلیت و تعمیرات آن در منزل به صورت فوری توسط مجموعه خدماتی تاسیسات سرویس با کمک سرویس کاران مجرب و متعهد با داشتن تجربه بالای ۲۰ سال در تمام مناطق استان تهران و استان البرز ( کرج ) انجام می شود.

اگر به خدمات سرویس کولر گازی در تهران و برندهای دیگر نیاز داشتید می توانید از خدمات تاسیسات سرویس و سرویسکار کولر ما کمک بگیرید.

برای دریافت خدمات سرویس کولر گازی و تعمیر کولر گازی اسپلیت در هر ساعت از شبانه روز که تماس بگیرید ما پاسخ گوی نیاز شما خواهیم بود. حتی در روزهای تعطیل می توانید از خدمات ویژه و سریع ما استفاده کنید. ما در کمتر از نیم ساعت برای رفع انواع مشکلات کولرهای آبی و گازی و اسپلیت با کمک تعمیر کاران خبره و با تجربه در خدمت شما خواهیم بود.

آیا دانستن نکاتی برای سرویس کولر گازی اسپلیت برای شما نیاز هست؟

آیا دانستن نکاتی برای سرویس کولر گازی اسپلیت برای شما نیاز هست؟

زمانی که وسایل و تجهیزات برقی منزل شما عیب یا نقصی داشته باشند؛ دانستن نکات و نحوه ی پیدا کردن مشکل و برطرف کردن آن می تواند شما را از مراجعه به پرداخت هزینه تعمیرگاه های تعمیر لوازم خانگی بی نیاز کند.

در ادامه سعی می کنیم به طور خلاصه و خیلی کارآمد نکاتی را به شما توصیه کنیم که بتوانید در مواقع نیاز و در صورتی که دسترسی به سرویس کار ندارید مشکلات کولر گازی اسپلیت را حل کنید.

مشاوره و ضمانت انجام کار و خدمات رایگان تعمیر کولر گازی

بی تردید مردم دوست دارند از کسانی خدماتی را دریافت کنند که نسبت به آن تعهد کاری داشته باشند. ترس از خرابی دوباره کولر گازی و هزینه دوباره برای مردم بسیار بد هست.

اما وقتی با پشتیبانان ما تماس می گیرید و از خدمات ما برای سرویس کولر گازی منزل خود کمک می گیرید, دیگر نباید برای تعمیر دوباره آن ترسی داشته باشید.

خدمات تعمیرات کولر گازی سایت تاسیسات سرویس

خدمات تعمیرات کولر گازی سایت تاسیسات سرویس

سایت تاسیسات سرویس با ارائه خدمتی جدید که هیچ مجموعه ای قادر به انجام آن نیست به شکلی کار می کند که حتی بعد از تعمیر دوباره کولر گازی منزل شما هیچ هزینه ای برای بار دوم دریافت نمی کند.

بلکه برای تعمیر دوباره ما خدمات را به صورت رایگان انجام می دهیم. نه تنها برای بار دوم بلکه حتی در صورتی که مشکل باز هم رفع نشد در دفعات بعدی هم رایگان خواهد بود.

چرا باید به خدمات تاسیسات سرویس اعتماد کنید؟

چرا باید به خدمات تاسیسات سرویس اعتماد کنید؟

اما خیالتان از بابت خدمات حرفه ای و با کیفیت سرویس کاران ما آسوده باشد زیرا بعد از سالها تجربه در ارائه خدمات تعمیر انواع کولر های گازی فقط با یک بار تعمیر دیگر هیچ مشکلی را در سیستم سرمایشی خود مشاهده نخواهید کرد.

سرویس کولر گازی بسیار مهم است چون عمر دستگاه را زیاد میکند و همینطور نیاز به تعمیر آن را کم میکند.

ما خدمات سرویس کولر گازی اسپیلت را در سریعترین زمان و با اعزام نیروی تعمیرکار در کمتر از نیم ساعت در محل موردنظر در تمام شهرها و مناطق تهران و همچنین استان البرز ( کرج ) انجام می شود.

سرویس کولر گازی دارای مراحل زیر می باشد:

 1. ابتدا برق کولر گازی را قطع میکنیم. ( بسیار مهم)
 2. شستشوی کامل کندانسور . قاب جلوی پنل را باز کرده و فیلترهای آن را با برس نرم یا با فشار آب شستشو میکنیم .
 3. پنل داخلی را نیز تمیز میکنیم .
 4. بازدید حوضچه درین
 5. سنسورها را تمیز میکنیم.
 6. تست شارژ گاز و شارژ گاز کولر در صورت نیاز
 7. تست آمپر دستگاه

خدمات و مشاوره رایگان برای جلوگیری از خرابی کولر گازی

خدمات و مشاوره رایگان برای جلوگیری از خرابی کولر گازی

همچنین ما همیشه به سرویس کاران خود می گوییم برای اینکه مشکلات مردم کمتر شود و هزینه ای بابت تعمیرات اضافه پرداخت نکنند سعی کنید تا جایی که می توانید هرگونه توصیه و نکته ای که باعث کارکرد خوب سیستم های سرمایشی و گرمایشی منازل و ساختمان همشهریان می شود را به آنها بگویید.

هشدار در مورد سرویس کولر گازی اسپلیت!!

البته نسبت به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که اگر از مهارت و اطلاعات کافی برخوردار نباشید ممکن است که به دستگاه آسیب های بیشتری وارد شود.

پس فقط در زمانی که واقعا مطمئن بودید می توانید ایراد به وجود آمده را رفع کنید، اقدام به تعمیرات کولر گازی نمایید و در غیر این صورت ضروری است که از خدمات تعمیرات گروه تاسیسات سرویس بهره مند شوید.

آیا باید در مسائل فنی اطلاعاتی داشته باشیم؟

تمامی وسایل و تجهیزات موجود در خانه از قطعات مختلفی تشکیل شده است و دارای عملکرد و مکانیزم به خصوصی هستند.

داشتن اطلاعاتی در مورد قطعات موجود در انواع اسپلیت و مکانیسم کار و عملکرد آن ها به شما در پیدا کردن نقص ایجاد شده در دستگاه، کمک بسیار زیادی می کند.

در ادامه ی این مقاله تعدادی از مشکلات احتمالی را که ممکن است برای سرویس کولر گازی خانه یا محل کار شما ایجاد شده باشد، بیان خواهیم کرد و راهکار های مناسب برای حل آن ها را توضیح خواهیم داد.

مشکلات عمده کولر گازی اسپیلت

مشکلات عمده کولر گازی اسپیلت

چهار مورد از رایج ترین مشکلات و ایرادات کولر گازی

۱- بادی از خروجی کولر گازی خارج نمی شود.

این مشکل به دلیل اختلال در عملکرد هواساز دستگاه می باشد. برای حل آن باید با بازکردن اسپیلیت، هواساز آن را پیدا کنید و با برداشتن پنل توجه داشته باشید که اگر چراغی روشن باشد، برد کنترل کولر دچار مشکل شده است.

سپس سیم برق دستگاه را قطع کنید و میزان گرم و سرد بودن موتور کولر گازی را بررسی نمایید؛ در صورتی که موتور به شدت داغ باشد، به این معنی است که باید تعویض گردد.

۲- از کار افتادن موقت دستگاه

ممکن است دستگاه اسپیلیت برای چند ساعت از کار بیفتد و پس از اینکه شما آن را خاموش و روشن کردید، مجددا شروع به کار کند. این مورد یکی از علامت های خرابی موتور کولرگازی می باشد زیرا این دستگاه معمولا دارای دو موتور خنک کنده ی خارجی و موتور دمنده ی داخلی است.

شما برای اینکه متوجه شوید موتورهای دستگاه به درستی کار نمی کنند، می توانید از راهکار زیر استفاده کنید :

ابتدا سیم برق دستگاه تهویه ی اسپلیت را قطع کنید و سپس موتور کولر گازی را لمس نمایید. اگر موتور داغ بود، به این معناست که خراب شده است و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

۳- مصرف زیاد برق کولر گازی

اگر دستگاهی که خریداری کرده اید، از استاندارد های مربوطه برخوردار باشد یعنی مصرف انرژی معینی دارد. در مواقعی که مصرف برق دستگاه به طور غیر معمول افزایش یافته است، شما باید موارد زیر را بررسی نمایید:

 • تمامی سیم ها و اتصال ها را چک کرده و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل نمایید.
 • با لمس کردن موتور های کولر گازی از سالم بودن آن ها مطمئن شوید.
 • سوپاپ های کمپرسور را چک کنید؛ اگر سوپاپ ها خراب شده اند باید کمپرسور تعویض شود.
 • در صورتی که فیلتر های مربوط به کندانسور و تبخیرکننده ی اسپلیت کثیف هستند، آن ها را تعویض کنید.

۴- گرم بودن باد خروجی از دستگاه

این مشکل می تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود که مهمترین دلیل آن نشتی داشتن کولر گازی است. این نشتی معمولا از لوله های خنک کننده ناشی می شود و باعث آسیب رساندن به کمپرسور خواهد شد.

در صورتی که خنک کننده ی دستگاه خراب است، شما باید به مجموعه های سرویس کولر گازی معتبر مراجعه کنید؛ زیرا تعمیر این قطعه کار بسیار تخصصی می باشد.

اگر به خدمات سرویس کولر گازی در تهران و برندهای دیگر نیاز داشتید می توانید از خدمات تاسیسات سرویس و سرویسکار کولر ما کمک بگیرید.

چطور کولری که باد خنک نمی دهد را تعمیر کنیم؟

چطور کولری که باد خنک نمی دهد را تعمیر کنیم؟

در زیر نکات مهمی را برای شما آورده ایم که با عمل کردن به آنها می توانید ابتدا کولرگازی که باد خنک نمی دهد یا به نوعی باد آن گرم می باشد را عیب یابی کرده و سپس اقدام به تعمیر آن نمایید.

کولر گازی اسپیلت

راهنمای عیب یابی و تعمیر کولر گازی که باد خنک نمی دهد.

فیلتر هوا کولر

اگر فیلتر هوای کولرگازی مسدود شده باشد هوای خنک از آن نمی آید ، و جریان هوا را مسدود می کند. کولرها از یک فن برای چرخاندن جریان هوا روی اواپراتور استفاده می کند .

یک فیلتر مسدود شده ، این جریان هوا را مختل می کند . اگر فیلتر هوا کثیف باشد ، جریان هوای مسدود شده باعث ایجاد یخ زدگی روی سیم پیچی (کویل) می شود ،که مشکلات دیگری را در پی دارید.

معمولا فیلتر هوا در پشت صفحه مشبک پشتی قرار دارد. اگر فیلتر خیلی کثیف است یا شکسته حتما آنرا تعویض یا تعمیر کنید. از این فرصت استفاده نمایید تا تیغه های فن و کویل اواپراتور را با آب و صابون و یک برس نرم بشویید.

فن و موتور فن کولر گازی

یکی دیگر از دلایلی که کولر گازی خنک نمی کند یا باد آن گرم می باشد، می تواند به خاطر خرابی فن و موتور فن باشد. در دستگاههای تهویه مطبوع پنجره ای، فن هوای خنک را روی سیم پیچی ها اواپراتور می چرخاند و آن را به داخل اتاق انتقال می دهد.

اگر فن از کار بیافتد یا آرام کار کند ، هوا به خوبی جریان پیدا نمیکند ، و باعث می شود کویل دچار یخ زدگی بشود. برای دسترسی به فن و موتور فن ، کابین دور آن را بردارید.

سعی کنید فن را بچرخانید تا ببینید بدون هیچ گیری و راحت می چرخد یا خیر؟! اگر تیغه های فن خراب باشد ، باید تعویض بشود. اگر هیچ خرابی ای در ظاهر در فن و موتور فن مشاهده نشد ، باید یک تکنسین بیاید ولتاژ آن را تست بگیرد.

کنترل دمایی کولر

کنترل دمایی کولر

اگر کولر باد خنک نمی زند ، می تواند مشکل از دماسنج یا ترموستات آن باشد. این قطعه دمای محیط را بررسی می کند و به کمپرسور سیگنال می فرستد.

دماسنج اغلب یک سنسور حبابی شکل دارد که نزدیک کویل اواپراتور و اتصالات الکتریکی کمپرسور قراردارد .ترموستات همچنین سیگنالهایی را به کمپرسور می فرستد که اگر دمای ایده آل برقرار شد ، خاموش کند. اگر ترموستات از کار بیافتد ، به کمپرسور سیگنال نمی فرستدکه هوا را خوب خنک کند .

قسمت حبابی شکل ترموستات را کنترل کنید که خرابی یا شکستگی نداشته باشد،واگر شکسته بود آن را تعویض نمایید.اگر هیچ نوع علائمی از شکستگی نداشت ، شماره گیر را روی پایینترین درجه تنظیم کنید و مرتبا با مولتی متر تست کنید .

برد الکتریکی یا pcb کولر

کولر شما باد خنک نمی زند یا باد آن گرم می باشد اگر بردش خراب شده باشد ، یا pcb آن مشکل داشته باشد. برد با سنسور دماسنج کار میکند و به کمپرسور سیگنال می فرستد که روشن بشود و هوا را خنک کند.قبل از اینکه بخواهید برد را عوض کنید اول دماسنج را کنترل کنید.

خازن کولر گازی

اگر کولر گازی پنجره ای شما خنک نمی کند ، میتواند مشکل از مدار خازن باشد ، مخصوصا از خود خازن . این قطعات کمک می کند که کمپرسور شروع به کار بکند و هوای خنک بوزد .

اگر خازن کار نکند ، کمپرسور شروع به کار نمی کند . برای دسترسی به خازن ، کابین روی آن را بردارید و ببینید که آسیب دیدگی نداشته باشد . اگر در ظاهر خازن آسیبی ندیده بود ، یک تکنسین حرفه ای باید با ولتاژ مستقیم آن را تست کند .

مقاومت گرمایی کولر

مقاومت گرمایی کولر

اگر کولر شما باد خنک نمی زند ، و شما فن و موتور فن و فیلتر هوایی آن را بررسی کردید و مشکل نداشته می تواند مشکل از مقاومت باشد.

این قطعه کمک می کند که دما را کنترل کند و سیگنال به کمپرسور بفرستد تا روشن بشود و اگر لازم بود شروع به خنک کردن بکند . مقاومت درست کنار کویل اواپراتور قرار دارد . اگر مقاومت خراب بود ،آن را عوض کنید.

سرویس کندانسور (پنل خارجی) مخصوص افراد مبتدی

کندانسور کولر گازی به آن قسمتی از کولر گازی گفته می شود که در بیرون از منزل قرار دارد و اختصاصاً به قسمت مشبک و رادیاتور مانند پانل بیرونی کندانسور گفته می شود.

برای افراد مبتدی همین کافی است که بدانند کندانسور کولر گازی باید همواره عاری از گل و لای بوده تا سیکل تبرید بتوانند به خوبی عمل خنک کردن گاز r۲۲ را در کندانسور انجام دهند.

گاز r۲۲ در کندانسور در تابستان دمای بالایی دارد که باید این دما به وسیله رادیاتور و فن کاسته شود.

برای انجام سرویس شما نیاز به یک کارواش خانگی و یا شلنگ آب دارید.

که با آن قسمت مشبک پنل بیرونی را تمیز کنید همانطور که در قبل اشاره شد مراقب باشید تا آب به قسمتهای برقی کولر گازی نفوذ نکند.

موتور فن بیرونی در برابر آب عایق است نگران برخورد آب با فن بیرونی نباشید.

سرویس کار اسپیلت باید در هنگام کار با کندانسور و اواپراتور مراقب خم شدن و تغییر شکل قسمتهای مشبک از جنس مس باشد.

سرویس کولر گازی توسط سرویس کار حرفه ای

سرویس کار اسپیلت حرفه ای برای انجام سرویس کندانسور اقدام به باز کردن درب بالای کندانسور کرده و علاوه بر شستشوی کندانسور از داخل سیستم به تمیز کردن فین ها و کویل های کندانسور می‌کنند. پس از انجام شستشوی های لازم نوبت به بررسی میزان سلامت خازن و کنترل کردن برد و سیمهای ارتباطی پنل داخلی می کند.

در صورتی که هر یک از این ها و یا پیچ ها در اثر لرزش کمی شل شده باشند باید توسط سرویس کار اسپیلت سفت و در جای خود محکم شوند. مهمترین کار سرویسکار اسپیلت بررسی نحوه عملکرد کمپرسور می باشد.

اگر به خدمات سرویس کولر گازی در تهران و برندهای دیگر نیاز داشتید می توانید از خدمات تاسیسات سرویس و سرویسکار کولر ما کمک بگیرید.

سلامت عملکرد کمپرسور به چند عوامل بستگی دارد:

افراد مبتدی باید مراقب باشند که باز کردن درب بعضی از پنل های درونی روش خاصی دارد.

 • میزان فشار گاز سیستم(نه کمتر از حد مجاز و نه بیشتر)
 • تمیز بودن سیکل تبرید و باز بودن لوله مویی
 • تست میزان آمپر کشی کمپرسور
 • تست لمسای سرمایش لوله رفت و برگشت
 • تست نشتی یابی کولر گازی در قسمت‌های خاص
 • سرویس پنل درونی ( اواپراتور) مخصوص افراد مبتدی
از فشار آوردن بیش از حد خودداری کنید

تنها کاری که یک سرویس کار مبتدی می تواند انجام دهد شست و شوی فیلتر توری مانند روی اوابراتور است.

آموزش سرویس اسپلیت

 • سرویس پنل درونی توسط سرویس کار اسپلیت حرفه‌ای
 • سرویس کار با بررسی نحوه عملکرد فن داخلی و میزان تمیز بودن اوابراتور
 • بررسی قسمت بالایی اواپراتور
 • اطمینان از عدم نشتی در قسمت اتصال پنل بیرونی به درونی
 • قدرت باد پرتابی فن داخلی و عدم لرزش آن

 

سرویس کولر گازی اسپیلت

تیم تاسیسات سرویس برای ارائه بهترین خدمات سرویس کولر اسپیلت و گازی در تهران البرز به صورت شبانه روزی و ۷ روز هفته در خدمت شما خواهد بود.

بهترین موقع برای سرویس کولر اسپیلت در ابتدای فصل گرما است و باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود. فیلترها ، پره ها و کویل ها همیشه نیاز به تعمیر و نگهداری دارند.

تا بتوانیم از طولانی بودن عمر آن بهره ببریم و اگر کولرتان را هر سال سرویس ندهید. باعث مصرف برق بالا می شود و عمر کولر اسپیلت شما کم می شود. چون وقتی کثیف باشد خوب کار نمی کند و فشار به موتور و قطعات میاورد.

باید گفت که سرویس کولر اسپیلت کاری کم هزینه ولی با ارزش است. با سرویس کولر اسپیلت می توانید از هزینه های بالا در تعمیر اسپیلت جلوگیری کرد و خسارت پیش نمی آید.

سرویس کولر اسپیلت و شستشو دستگاه ربطی به شرکت و کیفیت محصول ندارد و در تمامی برندها در بازار الزامی است و سرویس ندادن دستگاه در دوره ی مشخص باعث خرابی قطعات و کاهش کارایی و باعث بالا رفتن قبض برق شما می شود.

سرویس کولر اسپیلت اهمیت بالایی دارد. بدلیل اینکه بازدهی کولر را بالا میبرد و همین طور نیاز به تعمیر را کمتر می نماید.

سرویس کولر اسپیلت مراحل مختلفی دارد:

 • در ابتدای سرویس کولر، برق کولر گازی را حتماً قطع میکنیم.
 • کندانسور را شستشو میدهیم . قاب جلوی پنل را باز کرده و فیلترها را خارج نموده و با فشار آب شستشو میدهیم .
 • شستشوی پنل داخلی
 • بررسی حوضچه درین
 • شستشوی سنسورهای داخلی کولر
 • تست شارژ گاز کولر و شارژ گاز کولر در صورت نیاز
 • تست آمپر کولر گازی الزامیست.

برای سرویس کولر اسپیلت باید از تجربیات فنی و خاصی برخوردار باشید و به طور کامل از هر دو تیکه کولر اسپیلت آشنایی کامل را داشته باشید.

برتری سایت تاسیسات در سرویس و تعمیر اسپیلت:

 •  کارشناسان ما تخصص و تجربه ی کاری در تعمیر و سرویس کولر اسپیلت و عیب یابی آن را دارند.
 •  سابقه چند ساله در تمامی نقاط تهران واستان البرز را دارند.
 •  سرویس کاران ما در وقت و زمان معین بسیار حساس هستند و برای رسیدگی به کارها در زمان مشخص شده برنامه ریزی می کنند.
 •  هزینه های که می گیرند منصفانه است.
 •  استفاده از ابزارهای با کیفیت و مرغوب برای شما
 •  هدف ما رضایت مندی شما نسبت به کار است.

سرویس کولر گازی اسپیلت:

همان طور که توضیح دادیم شستشو و سرویس کولر اسپیلت ها اهمیت بسیار بالای برای دستگاه شما دارد. که بهتر است به صورت دوره ای و سر همان زمان قبل از آمدن تابستان این کار را انجام دهید تا از کولر خیالتان راحت شود و دیگر نگران خرابی و خسارت کولر تان نباشید.

سرویس کولر اسپیلت مثل:

 •  سرویس پنل داخلی اسپیلت (فیلتر)
 •  سرویس پنل خارجی اسپیلت
 •  سرویبس کویل های اسپلت

سرویس فیلترهای اسپیلت:

فیلترها مهم ترین نقش در تعمیر و سرویس کولر اسپیلت هستند که باید به طور مدام تعویض و تمیز شوند. فیلترهایی که کثیف شدند باعث می شود که راه مسدود شود و هوا از آن رد نمی شود و سیستم دستگاه دچار آسیب دیدگی می شود.

با مسدود شدن جریان هوا هوایی که از فیلترها می گذرد آلودگی و کثیفی را مستقیم به کویل ها ببرد و جذب گرمای کویل ها می شود و کویل ها را ضعیف می کند.

با تمیز و پاکیزه داشتن فیلترها مصرف انرژی کولر را از ۵ درصد تا ۱۵ درصد کاهش داد. پس بهتر است کولر گازی و اسپیلت خود را به صورت دوره ای سرویس دهی کنید و آن را جدی بگیرید.

فیلتر اسپیلت در کجا قرار دارد؟

برای کولرهای گازی فیلترها در داکت های برگشتی ( دریچه هوایی )قرار دارند. جای فیلترها در دیواره های سقف یا در درون کولر قرار دارد. فیلتر کولرهای گازی پنجره هایی در قسمت جلو شبکه در داخل اتاقک قرار دارد.

بعضی از فیلترها را بعد از سرویس مجدد می توان نصب کرد. ولی بعضی از آن ها را باید هر سال که کثیف شد عوض کرد. فیلترها انواع مختلفی دارد فیلترهای سیستم سرمایشی خود را ماهی یک بار در فصل تابستان که از کولر استفاده می کنید عوض و یا تمیز کنید.

کویل های اسپیلت:

در طول استفاده از کولر اسپیلت کویل های اوپراتور و کویل کندانسور کثیفی ها را جمع کنید و تمیز کنید. هر چند که فیلترهای تمیز باعث می شوند که کویل ها کثیف نشوند. ولی به مرور زمان کویل ها کثیف می شوند و این کثیفی باعث کاهش گردش هوا می شود و کویل ها را عایق می کند و جذب گرما را کاهش می دهد.

این یک مشکل بزرگ است برای رهایی از این مشکل باید هر سال کویل ها را چک کنید و تعمیر و سرویس را انجام دهید.
اگر در نزدیکی کولر اسپیلت نصب شده برگ و گرد و خاک هستند باعث می شود که کویل ها یا سیستم بیرونی خیلی کثیف می شود و کثیفی روی پر های آن جمع شود.

حتما آن را تمیز کنید شما باید این کثیفی ها را از کلر خود دور کنید و۶۰ سانتی متر از گرد و خاک و شاخه ها فاصله بگذارید. همیشه آن را تمیز نگه دارید این یک سیستمی است که همیشه باید تمیز باشد تا برایتان کار کند و عمر طولانی داشته باشد.

سرویس پنل خارجی اسپیلت:

مهم ترین قسمت کولر گازی پنل خارجی است که در هوای آزاد قرار دارد ( پشت پنجره ، روی بام ، روی بالکن ها ) در مقابل گرد و غبار هستند و در آن جا باعث جمع شدن کثیفی در کولر شما می شود و باعث آسیب های جدی به کندانسور ( قلب کولر گازی ) می شود.

پس بهتر است که کار سرویس پنل خارجی را به سرویس کاران کولر اسپیلت بسپارید تا دستگاه شما دچار آسیب نشود. شما برای سرویس کولر اسپیلت با ما تماس بگیرید و از سرویس کاران با تجربه ما اطلاعات لازم را کسب کنید.

سرویس کاران ما به طور مدام دانش و فناوری خود را به روز می کنند ، اگر قطعات کولر شما نیاز به تعویض داشت عوض می کنند و با ابزارهای مرغوب و با کیفیت برای شما کار می کنند.

شستشوی فیلتر کولر اسپیلت:

 • اول از خاموش بودن کولر مطمئن شوید و برق را قطع کنید .
 • دو طرف کولر گازی را گرفته و به سمت بالا بکشید تا باز شود.
 • جلوی فیلتر را آزاد کنید فیلتر را بیرون بیاورید.
 • هر دو فیلتر را بیرون بیاورید و آن را با یک برس نرم و آب تمیز کنید.
 • کمی صبر کنید تا فیلترها به خوبی خشک شوند و بعد از آن فیلترها را جا بزنید اول قسمت پشتی را جا بذارید و بعد قسمت جلویی را جا بزنید و درب پنل را بگذارید.

شستشوی کویل کولر اسپیلت:

 1. اول یک برس تهیه کنید که جنس آن نرم باشد و تمیز بشود و مخصوص تمیز کاری باشد.
 2. یک اسپری پاک کننده مرغوب که کمی مواد شیمیایی داشته باشد بخرید ( مثل موادی که برای پاک کردن گاز ها استفاده می کنیم )به خاطر این که کویل ها (فین ها) خیلی حساس هستند اصول را رعایت کنید تا دچار مشکل نشوید.
 3. اول روی کویل آب بریزید و بگذارید خیس بخورد ( به خاطر چربی و چسبندگی و گردو غبار)
 4. مواد پاک کننده را روی کویل اسپری می کنیم و با دستمال روی آن می کشیم تا تمام چربی ها برداشته شود و راه های کویل را باز کنید و بعد از آن مدتی بگذارید تا خشک شود. و بعد آن را نصب کنید.
 5. در باز کردن دریچه کولر دقت کنید هر کولری روش باز کردن دریچه آن متفاوت است ( بیشتر کولر ها همان طور که توضیح دادیم است) ولی قبل از باز کردن دریچه کولر دفتر راهنمایی کولر را بخوانید و بعد به کارتان ادامه دهید.

مدت زمان شستشوی پنل داخلی کولر اسپیلت:

مدت زمان شستشوی کولر بستگی دارد که شما در کدام مکان و میزان گرد و خاک و چربی هوا دارد جایی که گردو غبار زیاد است و چرب است مثلا در نزدیکی آشپزخانه می توان هر دو یا سه ماه یک بار پنل داخلی را سرویس دهی کنید.

تمیز کردن کولر گازی یا اسپیلت را می توانید شما هم انجام دهید. ولی باید آشنایی کمی داشته باشید. ولی بهتر است از فرد باتجربه کمک بگیرید.

رفع نشتی آب کولر اسپیلت بعد از سرویس:

نشتی کولر اسپیلت می تواند دلیل متفاوتی داشته باشد و در مورد این مطلب برای شما توضیح می دهیم:

 1. بعد از سرویس کولر اسپیلت حتما میر آب کولر را بررسی کنید و اگر کولر آسپیلت آب ریزی داشت برطرف کنید. وقتی قسمتی که آب داخل آن جمع می شود و بعد از لوله تخلیه می شود به هر صورتی اگر مسدود شد (به وسیله گرد و خاکی که به کثیفی و آلودگی تبدیل شد ) آب از جایی از کولر سرریز شده و از زیر آن به بیرون می ریزد.

  تقریبا همه جا دیده اید که زیر شلنگی که آب کولر از ان خارج میشود یک سطل یا بطری می گذارند تا آب روی زمین نریزد. ولی بعد از پرشدن سطل سطح آب به سر شیلنگ برخورد می کند و آب دیگر خارج نمی شود و اگر خارج شود به سختی خارج می شود و این فشار باعث می شود که آب از خود کولر در داخل فضای ساختمان یا خانه می ریزد.

 2. یکی دیگر از دلایل سر ریز شدن آب کولر اسپیلت سرویس ندادن به موقع کولر است که باعث فشار به قطعات کولر می شود و باعث آسیب دیدگی و خسارت می شود.
 3. علت دیگر آن علت آب ریزش برای کمبود گاز کولر می باشد. مهم ترین کار سرویس کار با تجربه و دوره دیده این است که بعد از سرویس پنل داخلی و پنل خاری اسپیلت باید تست گاز کولر را انجام دهد اگر این کار انجام نشود و گاز اسپیلت کم باشد به کمپرسور صدمه وارد می شود.
 4. علت آخر این است کیپ شدن مسیر تخلیه آب کولر اسپیلت باعث آبر ریزش به درون خانه و… می شود.

ما می توانیم کولر شما را سرویس دهی کنیم:

تاسیسات سال هاست که دوره های آموزش را طی کردند و توانستند در این زمینه تجربه و تخصص کار خود را به دست بیاورند به طوری که در کمترین زمان ممکن خود را به محل می رسانند و با کمترین هزینه اسپیلت شما را عیب یابی و سرویس دهی می کنند.

نگران خرابی اسپیلت خود نباشید کارشناسان ما با تخصص و مهارتی که دارند کار شما را به راحتی عیب یابی و سرویس دهی می کنند.

روش تماس با سایت تاسیسات ما برای سرویس کولر اسپیلت:

شما می توانید با شماره ثبت شده در صفحه مورد نظر تماس را برقرار کنید.

سرویس کاران ما بهترین و قابل اعتماد ترین فرد برای سرویس کولر اسپیلت شما هستند با متخصصان حرفه ای دیگر در تهران خدمات خود را ارائه می دهند و کار سرویس کاران ما گارانتی هم دارد و کولر اسپیلت شما از هر برند و مدلی که باشد ما سرویس آن را انجام می دهیم زیرا تمامی برند های معروف مثل :سامسونگ ، ال جی ، اجنرال ، هیتاچی ، میتوبیشی ، تراست ، مدیا و…. را تعمیر می کنیم.

زمانی که شما با ما تماس می گیرید و آدرس خود را برای سرویس دهی می دهید سرویس کاران ما خیلی سریع در نزدیک ترین سرویس کاران محل زندگی شما خبر می دهند و در کمنرین زمان به محل شما می آیند و کار شما را ردیف می کنند.

ما در حال حاظر در تمام نقاط استان تهران و البرز در حال فعالیت و خدمت در تاسیسات هستیم و سایت ما آماده قرارداد با دولتی ، شرکت ها ، مجتمع ها و رستوران ها می باشد.

شما می توانید برای سرویس کولر خود از ما کمک بگیرید و شماره ای که در سایت ثبت شده تماس بگیرید سرویس کاران ما با سال ها تجربه ای که کسب کردند می توانند به بهترین شکل کولر اسپیلت شمار را سرویس دهند و ما در تمام نقطه تهران و استان البرز و شهرستان ها خدمات رسانی می کنیم.

سرویس کاران ما افرادی با اخلاق هستند و بعد از تماس شما برنامه ریزی لازم را انجام می دهند و در کمترین زمان خود را به محل می رسانند. نگران هیچ چیز نباشید کار را به ما بسپارید. و نگران هزینه آن هم نباشید نرخ ما مثل نرخ اتحادیه است. برای تماس می توانید با این شماره تماس بگیرید.

سرویس کاران ما با دیدن کولر اسپیلت شما همان جا هزینه را به شما می گویند تا شما بتوانید بهتر تصمیم بگیرید بهتر است نگران هزینه نباشید.

 • در این مطلب سعی کردیم که به مهم ترین مسائل در نصب و سرویس کولر گازی اسپلیت در تمام مناطق تهران و البرز بپردازیم.
 • جهت هرگونه مشاوره و خدمات نصب و سرویس کولر گازی اسپلیت می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
Facebook
Twitter
LinkedIn

باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 3 =