جوشکاری سیار کرج و آهنگری سیار در کرج

جوشکاری سیار کرج و خدمات آهنگری سیار در شهر کرج

جوشکاری سیار کرج و آهنگری سیار کرج توسط بهترین جوشکاران سراسر تهران و البرز که از با تجربه ترین و ماهرترین جوشکاران سیار می باشند انجام می شود. هر گونه خدمات جوشکاری سیار در کرج که شامل خرده کاری و کارهای بزرگ تاسیساتی می شود در سایت تاسیسات انجام می شود.

جوشکاری سیار در تمام نقطه کرج:

برای خدمات جوشکاری سیار کرج می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه و با پشت کار بالا برای خدمت رسانی خود را آماده کنند و در کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر برسانند.

جوشکاری سیار کرج چه خدماتی را انجام می دهد؟

برای همه ما پیش آمده که بخواهیم برای خانه خود از آهنگر یا جوشکار استفاده کنیم. مثلا دور دیوار حیاط را دزدگیر بزنیم ، نرده کشی کنیم ، برای سقف خانه از جوشکار کمک بگیریم، یا راه پله ها را نرده کشی کنیم، یا در حیاط خودمان آلاچیق داشته باشیم. در هر صورت به دنبال کسی بودیم که آهنگری را برای ما به بهترین شکل انجام دهد.

جوشکاری سیار کرج خدمات بسیاری برای شما هموطنان عزیز در نظر گرفته است که در ادامه برای شما ارائه می دهیم.

اگر در شهرهای استان تهران نیاز به خدمات جوشکاری سیار داشتید می توانید به صفحه جوشکاری سیار تهران مراجعه کنید و از انواع خدماتی که در رابطه با جوشکاری و آهنگری سیار تهران هست دیدن فرمایید.

جوشکاری سیار کرج – آرگون با دستگاه پرتابل:

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و

جوشکاری آرگون به جوشکاری گفته می شود که تحت پوشش گاز آرگون است. به همین دلیل برای انجام کار جوشکاری آرگون باید از دستگاه مخصوص و یک کپسول که دارای گاز آرگون باشد نیاز داریم.

دستگاه جوش ارگون معمولا ۲ یا ۳ فاز می سازند. برای جوشکاری سیار آرگون پرتابل کوچک تر و کم وزن تر است. دستگاه و کپسول گاز باید تک فاز باشد معمولا دستگاه های آرگون ۲۰۰ آمپر را تکفاز و ۲۰۰ به بالا را دوفاز یا تک فاز می گویند.

برای جوشکاری پرتابل سیار یا سیار آرگون باید از دستگاه تکفاز استفاده کنید و با این کار اگر برق نباشد می توانید با همین گاز کار خود را انجام دهید و دیگر نیازی به برق سه فاز نیست. باید از کپسول های با حجم پایین تر استفاده کنید تا حمل و نقل برای شما راحت و آسان باشد.

آنچنان که لازم است.

چه موقع می توانیم از خدمات جوشکاری سیار کرج و آهنگری سیار استفاده کنیم؟

موقعی می توانیم از جوشکاری سیار کرج استفاه کنیم که بخواهیم ساخت و سازی آهنی و فلزی را انجام دهیم. می توانید از متخصص های سایت تاسیسات سرویس کمک بگیریرد. ویژگی های استاد کاران ما این است که برای تمام خدماتی که ارائه می کنند متخصصان کاربلد را به شما معرفی می کنند.

مجموعه ای از خدمات سایت تاسیسات سرویس عبارتند از:

 • • جوشکاری و برش کاری آهن
 • • ساخت انواع در و پنجره آهنی
 • • نصب انواع تابلوهای فروشگاهی
 • • جوشکاری اسکلت و سازه های فلزی
 • • ساخت زیر کولری و حفاظ برای کولر
 • • تمامی خدمات سازه های فلزی در جوشکاری سیار کرج
 • • ساخت نرده کرکره ای و حفاظ آکاردئونی در آپارتمان
 • • ساخت و نصب انواع نرده، پل، سایبان، سقف و حفاظ آهنی
 • • جوشکاری و نصب حصار شاخ گوزنی، بوته ای، سرنیزه ای

چگونه می توانیم از کیفیت جوشکاری سیار در کرج اطمینان داشته باشیم؟

اگر به دنبال ساخت اسکلت فلزی هستید یا قصد ساخت حفاظ آکاردئونی در آپارتمان را دارید برای جوشکاری سیار کرج و آهنگری انواع سازه های آهنی می توانید از سایت تاسیسات سرویس خدمات بگیرید.

بهترین جوشکار سیار کرج را به شما معرفی می کنیم تا بتواند با بالاترین کیفیت کار خود را انجام دهد. در تمام مراحل آهنگری سیار و جوشکاری سیار کرج با شما هست تا کار را به خوبی و مشکلات شما را حل کند.

آشنایی با دستگاه های جوشکاری و تنظیم آن ها:

 • • نحوه راه اندازی دستگاه جوش
 • • تفاوت میان دینام جوش و موتور جوش
 • • خصوصیات دستگاه های جوشکاری
 • • انواع مختلف دستگاه های جوشکاری
 • • مراحل آماده سازی دستگاه های جوشکاری

ویژگی های جریان الکتریکی ورودی به جوشکاری:

جریان الکتریسته در نیروگاه ها از ژنراتورهای ( دینام ، مولد) بزرگ تولید می شود.عوامل ایجاد نیرو برای چرخش ژنراتور نیروگاه ها تقسیم می شود. جریان الکتریسیته تولید شده هزاران کیلو متر منتقل می شود تا به واحد های مصرف خانگی و یا صنعتی برسد.

جریان متناوب به جریان مستقیم مناسب برای جوشکاری:

خروجی ترانسفورماتورها ( تغییر دهنده ، تبدیل کننده) جوشکاری جریان متناوب با شدت بالا ولی ولتاز پایین است. حالا برای اجرای جوشکاری به جریان مستقیم نیاز داریم لازم است سیستمی را به دستگاه های ترانسفورماتور اضافه کنیم که جریان خروجی را به صورت مستقیم در اختیار جوشکار قرار دهد.

رکتیفایر جوشکاری:

به مبدل هایی که جریان متناوب ۳۸۰ یا ۲۲۰ ولت ورودی را به جریان مستقیم برای جوشکاری تبدیل می کنند را رکتیفایر جوشکاری می گویند. رکتیفایرها معمولا با جریان برق سه فاز کار می کنند و با یک فیش مخصوص برق سه فاز را دریافت می کنند.

می توان گفت رکتیفایرهای جوشکاری همان دستگاه های ترانسفورماتور هستند که یک سیستم را در یک خط جریان الکتریسیته به آن ها اضافه می شود. مثل دستگا‌ه های معمولی جوشکاری، کلیدهای مختلف قطع و وصل تنظیم دستگاه با سیگنال مرتبط روی صفحه اصلی رکتیفایر دارد.

دینام:

دینام ژنراتوری است که محور آن توسط یک موتور الکتریکی باعث ایجاد جریان می شود.

ژنراتورها:

(تولید کننده جریان هستند)

ژنراتور احتراقی:

تمام ویژگی های آن مثل ژنراتور است فقط با این تفاوت که انرژی مورد نیاز را از طریق بنزین یا گازوئیل تامین می کند. سر و صدای زیاد و آلودگی محیط زیست از معایب و مشکلات این دستگاه ها است که استفاده آنها را در پروژه های ساختمانی شهری را کم می کند.

ژنراتور الکتریکی:

این دستگاه جریان برق را برای جوشکاری افزایش می دهد و به آن مولد نیز می گویند.

موتور جوش:

ژنراتوری است که محور آن توسط یک موتور الکتریکی جریان می یابد.

اینورتر:

یکی از دستگاه های جدید جوشکاری است. بعضی از این دستگاه ها با هر دو جریان متناوب و مستقیم کار می کنند و برخی دیگر با جریان مستقیم DC کار می کنند، این دستگاه ها با توجه به وزن کم و جوش با کیفیت در اکثر کارهای آهنگری کاربرد دارند

نکته: با توجه به این که در این دستگاه‌ ها به جای هسته های آهنی از مدارهای الکترونیکی استفاده شده است. لازم به ذکر است در هنگام تهیه دستگاهی مناسب از لحاظ کیفیت تولید و وجود قطعات و لوازم یدکی آن خریداری کنید و دوم در زمان استفاده به ظرفیت کاری که به صورت درصد % روی دستگاه نوشته شده توجه کنید.

انواع دستگاه جوش:

سه نوع روش جوشکاری در صنعت و ساختمان کاربرد دارد.

۱- جوش زیر پودری
۲- روش الکترود دستی
۳- روش جوشکاری با سیم

جوش زیر پودری:

گروه دستگاه‌ جوش رکتیفایر‌ها هستند که برق ورودی شهری که به صورتA.C است را به برق D.C تبدیل می کنند و قابلیت جوشکاری با الکترودهای مختلف را دارد. کیفیت بالای جوشکاری، خدمات‌ خوب و کارآیی این دستگاه‌ جوش در شرایط سخت و زمانی که برق شهری در دسترس نیست یکی از دلایل استفاده بالا از این دستگاه‌ جوش می باشد. این دستگاه‌ جوش قادر به تحویل جریان با قابلیت مستقیم یا معکوس هستند.

روش الکترود دستی:

ترانس‌های قدیمی که به دلیل حجم بالا، کیفیت پایین خروجی A.C وزن سنگین و مصرف برق بسیار بالا بوده اند دیگر قابل استفاده نیستند.

روش جوشکاری با سیم:

روش جوشکاری با سیم دستگاه‌ جوش که در آنها از مولدهایی به نام « دینام جوشکاری » استفاده می شود ، از کیفیت جوش بالاتری برخوردار است و خروجی D.C دارد ولی به دلیل حجم زیاد، سنگینی و هزینه‌های بالای تعمیرات و این که در سال‌های گذشته هیچ گونه خدماتی از سوی شرکت های فروشنده داده نشده، و دیگر از آن ساخته نمی شود.

داشتن پوشش مناسب در جوشکاری:

از پوشش هایی استفاده کنید که برای ایمنی در هنگام جوش خیلی موثر باشد . برای محافظت از دستان خود باید از دستکش چرمی استفاده کنید . همچنین از پوشیدن لباس مناسب برای محافظت از اشعه ماوراء بنفش که تولید می کند از قوس جوشکاری مراقب باشید . بدون لباس آستین دار شما دچار سوختگی می شوید.

از کلاه ایمنی با داشتن تنظیم لنز استفاده کنید. تا در هنگام انجام جوشکاری سیار کرج بدون آسیب رساندن به چشم، به راحتی کار خود را انجام دهید . یکی دیگر از راه های حفاظت از چشم استفاده عینک محافظ است. توجه کنید در برخی موارد که شما در حال بازرسی و کنترل جوش خود هستید امکان دارد قسمتی از فلز که پلیسه دارد به چشم شما بخورد و باعث آسیب شود یا دیگر نتوانید ببینید.

آمادگی لازم برای شروع جوشکاری:

اول محل مورد نظر را با مواد تمیز کننده به خوبی تمیز و پاک کنید . محلی را که تمیز کردید با یک بتونه بپوشانید. چرا که فلز را بعد از تمیز کاری روی زمین قرار دهید که شاید آلوده به گرد و غبار باشد.

نوک الکترود را چک و بررسی کنید که آلودگی نداشته باشد. این این کار باعث می شود به تمیزی جوش شما آسیب برساند.

بهترین الکترود برای جوشکاری:

بهترین الکترود با قطر مناسب برای انجام جوشکاری انتخاب کنید. برای فلزات نازک از الکترود با قطر کم و نیز برای فلزات ضخیم، از الکترود با قطر زیاد استفاده کنید. همچنین دقت کنید جنس الکترود که انتخابی می کنید با فلز جوشکاری شما به هم بخورد . برای مثال اگر قصد جوش دادن آهن را دارید از الکترود آهن استفاده کنید.

دانستنی های جوشکاری:

مشکلات زیادی در هنگام جوشکاری امکان دارد انجام شود. امکان دارد که یک جوش استحکام مناسب را نداشته باشد و یا اینکه به خوبی پر نشده باشد. در این موارد شما می توانید علت به وجود آمدن این مشکلات را بدانید تا آن ها را برطرف کنید. در اینجا به برخی مشکلاتی که امکان دارد رخ دهد اشاره می کنیم.

جوشکاری سیار در کرج:

رضایت شما شهروندان هدف اصلی جوشکاری سیار کرج است. برای این کار گروه جوشکاری سیار در کرج خدمات خود را با نرخ کم و کاملا با توافق کارفرما انجام می دهند. در صورت نیاز به خدمات جوشکاری می توانید تنها با یک تماس، قیمت جوشکاری مورد نیاز خود را مشخص کنید.

بهتر است نوع خدمت درخواستی را با جزئیات کامل به کارشناسان ما بگویید تا به صورت دقیق تر هزینه را به شما بگویند. تا در صورت صلاحدید شما، کارمان را شروع کنیم.

بررسی نکات و اشتباهات در جوشکاری

در این قسمت سعی خواهیم کرد نکاتی را در مورد اهمیت کار جوشکاری سیار کرج بیان کنیم. این نکات را جوشکار سیار به خوبی باید رعایت کند و مراقب آنها باشد. زیرا ممکن است که بعدا اتفاقات بدی رخ دهد.

ممکن است انبر شما خراب باشد:

دراین مورد می توان در اثر ولتاژ بسیار پایین و سرعت تغذیه الکترود بسیار بالا باشد، این عمل رخ دهد. از نشانه های دیگر این مورد این است که جوش فقط در قسمت بالای اتصال انجام شود و شما به راحتی با انگشت می توانید آن را بردارید. این نشانه ها باعث ایجاد یک جوش ضعیف است که حتما باید تعمیر شود.

ممکن است جوش در سطحی که روی آن کار انجام می دهید را سوراخ کند:

این مشکل باعث بالا بودن آمپر دستگاه است. بالا بودن آمپر می تواند باعث ایجاد گرمای بسیار بالا باشد و فلز جوش شما را سوراخ کند. علت دیگر این مشکل می توان سرعت پایین تغذیه الکترود باشد.

ممکن است نوک انبرشما آلوده شود:

در این مورد شاید میزان ولتاژ کاری بالا و یا سرعت تغذیه الکترود پایین باشد. اگر فلز زیادی به نوک انبر شما باشد نشانه انجام اشتباه فرآیند است.

جوشکاری که انجام می دهید به صدای جوش خود گوش کنید:

یک جوش خوب و صحیح صدایی شبیه به سرخ کردنی دارد. یک جوش خوب صدایی پایدار دارد که خیلی بالا و پایین نمی شود. برخی جوش ها که باید از آن ها پرهیز کنید صدایی شبیه به صدای بلند گاز دارد. هریک از این مشکلات نشان می دهد که یک جوش با عیب و نقص است. شما باید مهارت لازم را کسب کنید و دوره آموزش را طی کنید تا با گوش دادن به صدای یک جوش متوجه شوید که این جوش خوب است یا بد.

عملیات جوشکاری را می توان از کارهای دشوار برای افراد ناشی نام برد. حرارت شدید و نور بسیار روشن به اندازه کافی برای ترسیدن و دور ماندن از جوشکاری است.

اگر شما به اندازه کافی در تلاش برای شروع کار جوشکاری هستید، می توانید چیزهای زیادی برای آموختن و یادگیری انجام دهید. با داشتن دانش کامل از یک کار می توان آن کار را با علاقه در زمان معین به خوبی آموخت. در این متن چند راهنمایی برای جوشکارهایی که اول راه هستند نوشتیم.

در همه روزهای هفته آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به شهروندان عزیز هستیم. برای تماس با گروه ما برای خدمات جوشکاری سیار کرج و آهنگری سیار کرج از این شماره استفاده کنید تا در کمترین زمان و با هماهنگی قبلی، خدمات مورد نیاز شما را انجام دهیم.

Facebook
Twitter
LinkedIn

باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =